sob_5854

Inauguracja sezonu we Wrocławiu dla Impelu

W otwierającym sezon meczu, ekipa KSZO Ostrowiec podejmowana była przez Impel Wrocław. Nasza drużyna rozkręcała się z seta na set. Po nieudanej pierwszej partii, przegranej do 14, w drugiej do końca trwała walka o wygraną. Po remisie 18:18, to jednak gospodynie osiągnęły minimalna przewagę, którą utrzymały do końca seta. W trzecim, KSZO prowadził już 14:11, by później w jednym ustawieniu stracić siedem punktów z rzędu, co okazało się kluczowym momentem dla tej partii.

Impel Wrocław – KSZO Ostrowiec 3:0 (25:14, 25:22, 25:17)

Impel: Hancok 4, Kaczor 3, Mędrzyk 11, Kossanyiova 13, Bałucka 7, Ptak 14, Sawicka (libero) oraz Sikorska 3, Konieczna 5, Cembrzyńska.

KSZO: Polak 1, Kapturska 6, Brzóska 5, Ściurka 5, Soter 4, Piotrowska 9, Pawliukowska (libero) oraz Szpak, Colik, Thaka 1.