pks-autobus

Autobusem ostrowieckiego PKS za darmo na mecz

Do współpracy przy organizacji sobotniego meczu siatkówki KSZO Ostrowiec – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Zarząd Klubu zaprosił PKS w Ostrowcu Świętokrzyskim S.A. W ramach partnerskiej umowy największy ostrowiecki przewoźnik zorganizuje kibicom siatkówki darmowy przejazd na mecz wyznaczoną trasą do hali MOSiR przy ulicy Świętokrzyskiej oraz powrót ok. 15 minut po zakończeniu meczu.

Trasa autobusu
przystanek Radwana 01 – obok bloku nr 11 – godz. 16:00
przystanek Polna 03 – obok Biedronki – godz. 16:03
przystanek Chrzanowskiego E.Leclerc – godz. 16:05
przystanek Jana Pawła II Kaufland – godz. 16:08
przystanek Jana Pawła II 03, os. Słoneczne – godz. 16:10
przystanek Jana Pawła II – Waryńskiego 03, koło Stacji Paliw BP – godz. 16:13
przystanek Jana Pawła II – Waryńskiego 01 – godz.16:15
przystanek Sienkiewicza – Pawilony – godz. 16:20
przystanek Starokunowska – Apteka 25 – godz. 16:25
przystanek Aleja 3. Maja – Most – godz. 16:30
hala MOSiR

Powrót tą samą trasą 15 min. po zakończeniu spotkania .

Zapraszamy do wspólnego kibicowania naszym siatkarkom i przejazdu specjalnie oznakowanym autobusem ostrowieckiego PKS.