SOB_3848

Odrobiły straty z Legionowa, by ulec w złotym secie

KSZO Ostrowiec – Legionovia Legionowo 3:0 (25:22, 28:26, 25:18). Złoty set 0:1 (13:15)

KSZO: Kapturska 24, Szpak, Ściurka, Brzóska 13, Stroiwąs 10, Soter 4, Pawlukowska (libero) oraz Polak 6, Szałankiewicz 10, Thaka.

Legionovia: Bociek 15, Grabka 2, Mikołajewska 9, Bączyńska 14, Chojnacka 6, Alagierska 7, Adamek (libero) oraz Zakościelna 1, Pacak 2, Rasińska 1, Wawrzyniak, Połeć.

Ostrowieckie siatkarki odrobiły straty z pierwszego meczu w Legionowie (przegrały tam 1:3) i doprowadziły do złotego seta, który decydował o zajęciu 13. miejsca w sezonie 2016/2017 i jednocześnie gwarantującym pozostanie w szeregach Orlen Ligi bez konieczności baraży ze zwycięzcą rozgrywek na szczeblu I-ligi.

Niestety, grany na zasadach tie0breaka złoty set padł łupem przyjezdnych, które wygrały do 13.