slide bar

W drugiej kolejce LSK zagramy w Bielsku-Białej

Już w piątek rusza druga kolejka Ligi Siatkówki Kobiet. KSZO Ostrowiec podejmowany będzie przez BKS Profi Credit Bielsko-Biała. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18.

Nasz najbliższy rywal swój inaugurujący sezon mecz rozegrał we własnej hali w poniedziałkowy wieczór. Obraz gry był lustrzanym odbiciem tego, który oglądali kibice w Ostrowcu, gdzie w pierwszy secie Legionovia wygrała z gospodyniami. W Bielsko-Białej, BKS zdeklasował wręcz w pierwszej partii wicemistrzynie Polski i triumfatorki Superpucharu Polski – …Grot Budowlanych Łódź, wygrywając do 12. W pozostałych setach podopieczne Tore Aleksandersena przegrywały jednak kolejno do 17, 19 i 17.

Oto, co przed meczem z BKS Profi Credit Bielsko-Biała powiedział szkoleniowiec pomarańczowo-czarnych – Adam Grabowski.

– Na pewno zawsze po zwycięstwie optymizm wraca, bądź się buduje. Nic wielkiego w tym tygodniu przed meczem z BKS-em się nie wydarzyło. Była analiza naszego meczu z Legionovią. Ten mecz nie był bezbłędny, więc omówiliśmy błędy, które chcieliśmy poprawić przez te kilka dni. Staraliśmy się nad tym pracować i jedziemy na kolejny mecz. Jak zawsze, padły słowa klucze, ale to są nasze wewnętrzne ustalenia. na pewno nikomu nie będziemy ułatwiać roboty i jeśli ktoś chce z nami wygrać, to musi się postarać.