POLI Budowlani Toruń – KSZO Ostrowiec 0:3 (16:25, 20:25, 23:25)

POLI: Cvetanović 6, Wójcik 5, Lewandowska 5, Bałucka 3, Ściurka 9, Paulava 5, Nowak (libero) oraz Jasińska, Bimkiewicz, Ryznar 5, Janik 1.

KSZO: Miros 12, Rabka 2, Wojtowicz 10, Soter 11, Skrzypkowska 7, Łyszkiewicz 15, Pauliukouskaya (libero) oraz Biedziak, Stroiwąs, Markiewicz 1.

MVP: Koleta Łyszkiewicz.

Pierwszy set tylko w początkowych fragmentach był wyrównany. Póżniej przewagę zbudowały przyjezdne i pewnie wygrały do 16.

W drugiej partii oba zespoły zdobywały punkty seriami. W środkowej części seta, ostrowczanki zmuszone były odrabiać pięciopunktową stratę (8:13), co zresztą się udało. Remis po 19 to ostatni „korzystny” wynik gospodyń w tej części meczu.

Trzecia partia od pierwszej piłki upływała pod dyktando KSZO. Sześciopunktowa przewaga (12:6, 17:11) wystarczyła, by mimo nerwowej końcówki (24:23), sięgnąć po komplet punktów, nie tracąc przy tym nawet seta.

sponsor-ostrowiec

Znakomite wyniki Zespołu Siatkarek KSZO OSTROWIEC S.A. są możliwe dzięki współpracy z Gminą Ostrowiec Świętokrzyski i Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim w zakresie promocji miasta poprzez sport.

Dzięki wsparciu finansowemu i udostępnieniu doskonałej bazy sportowej, do odbywania treningów jak i organizacji widowisk sportowych, Zespół osiąga bardzo dobre wyniki. Fantastyczna gra Siatkarek, motywacja i zapał przekłada się na mecze skupiające liczne grono Kibiców, co z kolei umacnia wizerunek Ostrowca Świętokrzyskiego i MOSiR-u Ostrowiec Świętokrzyski.