Akredytacje i materiały prasowe

akredytacje

Biuro prasowe KSZO Ostrowiec S.A. uprzejmie informuje, że w sezonie 2019/2020 wnioski o akredytacje będą przyjmowane drogą elektroniczną. Osoby ubiegające się o akredytację proszone są o wypełnienie Formularza akredytacyjnego i wysłanie go na adres: biuro@kszosiatkowka.pl. 

Osoby ubiegające się o akredytację mają obowiązek zapoznania się i przestrzegania Regulaminu przyznawania akredytacji.

Akredytacje stałe

Wnioski o akredytacje stałe będą przyjmowane w terminie od 15.08 do 15.09.2019r. Przyznanie stałej akredytacji upoważnia dziennikarza do wstępu na mecze rozgrywane w ramach I Ligi piłki siatkowej kobiet oraz wszystkich meczów towarzyskich, w których KSZO Ostrowiec S.A. wystąpi w roli gospodarza. Dziennikarz zostanie poinformowany o przyznaniu/nieprzyznaniu akredytacji nie później niż 20 września br. Osoby ubiegające się o akredytację stałą proszone są o dołączenie zdjęcia w formie załącznika do wniosku wysłanego drogą mailową.

Akredytacje jednorazowe

Proces składania wniosków o akredytacje jednorazowe będzie rozpoczynał się na 7 dni, a kończył na 36 godzin przed planowanym spotkaniem. Informacja o przyznaniu/nieprzyznaniu akredytacji wysłana zostanie drogą mailową się nie później niż 24h przed rozpoczęciem wydarzenia.