DSC_0010

Były reprezentant Polski dyrektorem KSZO

Marcin Nowak, czterokrotny mistrz i dwukrotny wicemistrz Polski z AZS Częstochowa, były reprezentant Polski, m. in. uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Atlancie, został dyrektorem KSZO Ostrowiec.

 

– Porozumieliśmy się z prezesem, ale jeszcze dziś (środa) wyjeżdżam do Ostrołęki, gdzie w czwartek rozpoczynają się Mistrzostwa Europy Oldbojów, w których biorę udział. Niestety, miałem to już wcześniej zaplanowane, przez co nie mogę zacząć pracy od zaraz, a bardzo żałuję, bo jest sporo pracy do zrobienia. Oficjalnie, rozpocznę więc pracę od poniedziałku, niemniej udało się już dziś dopiąć choćby sprawy, związane ze sprzętem sportowym. Od nowego tygodnia będę starał się nadzorować i pomagać dziewczynom, żeby przede wszystkim one czuły się komfortowo i myślały tylko i  wyłącznie o treningach i o graniu.

Sprawami sportowymi będzie zajmował się sztab szkoleniowy, który za to jest odpowiedzialny. Będę się przyglądał tej pracy przy okazji moich obowiązków i na pewno będzie to dla mnie bardzo ważne, ale nie chciałbym wprowadzać dyskomfortu do sztabu szkoleniowego, żeby sztab szkoleniowy nie martwił się, że przyszła nowa osoba i będzie ingerować w ich pracę.

Chciałbym zająć się sprawami organizacyjnymi, technicznymi, logistycznymi i tym podobnymi, które w takim klubie jak KSZO, występującym w najwyższej klasie rozgrywkowej, powinny być oczywiste i normalne. Chciałbym to unormować – zadeklarował Marcin Nowak, dyrektor KSZO Ostrowiec S.A.