doping_na_medal

Doping na medal z Radiem Ostrowiec

Radio Ostrowiec wspólnie z Klubem Sportowym KSZO Ostrowiec S.A – drużyną piłki siatkowej kobiet organizuje II edycję konkursu “DOPING NA MEDAL”.

Jego ideą jest popularyzowanie sportu wśród młodzieży, pozytywnych postaw sportowych, zdobycia umiejętności pozytywnego kibicowania, ale także wyzwolenie kreatywności wśród uczniów i możliwość zaprezentowania ich talentów plastycznych, muzycznych, literackich, tanecznych.

Opis konkursu
“DOPING NA MEDAL”
Wejdź do Ekstraklasy z drużyną siatkarek KSZO OSTROWIEC SA

Zadaniem szkoły jest przygotowanie grupy uczniów lub klasę, czy klasy (nie ma ograniczeń w liczbie uczestników), która ma opracować atrakcyjną formę kibicowania drużynie siatkarek KSZO Ostrowiec na meczu. Mogą to być kolorowe ubrania, przebrania, transparenty, kołatki, flagi, przyśpiewki zagrzewające do walki, hasła dopingujące drużynę, doping cheerleaderek itp…
(regulamin Klubu KSZO Ostrowiec wyklucza używanie wuwuzeli).
Reprezentanci szkół wchodzą bezpłatnie na wybrany mecz ligowy (po zgłoszeniu swojego udziału najpóźniej na 3 dni przed meczem w Klubie KSZO OSTROWIEC. Zgłoszenie można wysłać mailem: siatkowkakszo@gmail.com lub dzwonić do pani Joanny Sali – Gaweł, tel. 722 182 777.
Konkurs trwa od 16 stycznia do 10 marca 2019 roku. 12 marca 2019 na antenie Radia Ostrowiec oraz na stronie internetowej www.radioostrowiec.pl oraz www.kszosiatkowa.pl ogłosimy wyniki konkursu “DOPING NA MEDAL”.
Redakcja Radia Ostrowiec zrobi zdjęcia i nakręci filmy prezentujące przygotowaną przez uczniów oprawę meczów.

5 marca (po ostatnim meczu) – na stronie Radia Ostrowiec zamieścimy filmiki z kibicowania poszczególnych drużyn i uruchomimy internetowe głosowanie, które wyłoni – zdaniem internautów – najlepsze kibicujące zespoły.

Reprezentacja szkoły, która zwycięży w internetowym głosowaniu wygra fantastyczne nagrody. Planujemy przyznanie miejsc od 1 do 3 wśród nich wycieczki oraz ekskluzywny trening z drużyną siatkarek KSZO Ostrowiec w hali KSZO.
Wszyscy uczestnicy, biorący udział w oprawie meczów otrzymają dyplomy “DOPING NA MEDAL”, każda szkoła puchar “DOPING NA MEDAL, a opiekunowie przygotowujący grupę wyjątkowe upominki.

Nagrodą dla uczniów, biorących udział w kibicowaniu będą bezpłatne wejściówki na mecze siatkarek KSZO Ostrowiec dla ich rodziców i rodzeństwa.
Wszystkie zespoły, które zgłoszą się do udziału w konkursie zaprosimy do radiowego studia, gdzie będą mogły zaprezentować swój doping, opowiedzieć o swojej szkole, czy przedszkolu.

Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie. To świetna okazja do pokazania swojej aktywności, promocji szkoły i dobrej zabawy dla uczniów, a dla siatkarek KSZO Ostrowiec wyjątkowy doping, który wesprze je w drodze do zwycięstw.

TERMINARZ SPOTKAŃ LIGI SIATKÓWKI KOBIET W OSTROWCU

26 stycznia – KSZO Ostrowiec – Grot Budowlani Łodź
02 luty – KSZO Ostrowiec – Legionovia Legionowo
16 luty – KSZO Ostrowiec – Bank Pocztowy Bydgoszcz
02 marca – KSZO Ostrowiec – ŁKS Łódź
12 marca – KSZO Ostrowiec – Energa Kalisz (mecz przełożony z 16 stycznia)

Ubiegłoroczna edycja konkursu “Doping na medal” spowodowała, że na mecze siatkarek zaczęło przychodzić ponad 2 tysiące młodych mieszkańców Ostrowca i gmin powiatu ostrowieckiego. Wzięły w niej udział 22 placówki szkolne i przedszkolne. Konkurs zakończyliśmy wielką fetą z wręczeniem nagród, pucharów, dyplomów, na których młodzi kibice zbierali autografy od całego zespołu siatkarskiego. Specjalne nagrody przygotowaliśmy dla najmłodszych uczestników, czyli przedszkolaków, które przygotowały piękne oprawy meczowe.

doping_na_medal