DSC08228

Drugie spotkanie przed własną publicznością

Dzień meczu! Już dziś wieczorem zmierzymy się Grupą Azoty PWSZ Tarnów! To nasze drugie spotkanie w 1. Lidze i drugie przed własną publicznością. W ostatni weekend, mimo pauzy spowodowanej wycofaniem się z rozgrywek MKS Dąbrowy Górniczej, siatkarki KSZO nie odpoczywały.

– Cały ten tydzień przygotowywałyśmy się do meczu z Tarnowem. Treningi są dosyć ciężkie, robimy dużo techniki konkretnie pod najbliższego rywala. Miałyśmy pauzę w ten weekend, ale nie odpoczywałyśmy zbyt długo, bo spotkałyśmy się w hali na treningach – powiedziała Justyna Kędziora.

Nasze dzisiejsze rywalki przegrały wszystkie swoje dotychczasowe mecze, ale nie możemy ich lekceważyć. Do każdego przeciwnika podchodzimy z szacunkiem.

– Moim zdaniem nie ma co patrzeć na mecze innych drużyn między sobą. Każda drużyna w tej lidze jest mocna i żeby wygrać, musimy zagrać swoją najlepszą siatkówkę i udowodnić, że stać nas na wiele. Robimy wszystko co w naszej mocy, żeby pokazać się dziś z jak najlepszej strony – prognozuje młoda przyjmująca.

Spotkanie z drużyną z Tarnowa rozpocznie się o godz. 20 w hali sportowo-widowiskowej KSZO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *