Partner techniczny

FITEAT partnerem KSZO Ostrowiec

Firma FITEAT od sezonu 2019/2020 będzie wspierać poczynania siatkarek KSZO Ostrowiec w 1. Lidze Siatkówki Kobiet. Logo firmy zagości na koszulkach zawodniczek oraz na wszelkich materiałach poligraficznych. Firma FITEAT przygotowała specjalną ofertę dla siatkarek i sztabu szkoleniowego KSZO na catering dietetyczny. Oprócz diet pudełkowych możemy liczyć także na catering po każdym „domowym” spotkaniu rozgrywanym w hali przy ul. Świętokrzyskiej w Ostrowcu. W cateringu znajdziemy pyszne i zdrowe przekąski. Dzięki tej współpracy możemy mieć pewność, że diety będą odpowiednio przygotowane, zbilansowane i dobrane indywidualnie do potrzeb każdego z nas.

IZA

Marka FITEAT zajmuje się cateringiem dietetycznym, przygotowywanym przez wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Wszystkie diety znajdujące się w ofercie FITEAT są skomponowane wyłącznie ze świeżych produktów, bogatych w witaminy i składniki odżywcze. To codziennie inne, doskonale zbilansowane jadłospisy, dostarczające organizmowi wszystkich niezbędnych elementów potrzebnych do zdrowego funkcjonowania. Diety FITEAT to pięć podstawowych posiłków dziennie. Oprócz pełnowartościowych dań głównych, znajdują się tam smaczne sałatki, ciasta fit oraz sezonowe musy owocowe, koktajle jogurtowe i pyszne smoothie.

Wszystkie jadłospisy powstają w oparciu o porady dietetyków, tak aby jak najlepiej spełniały potrzeby Klientów. Produkty pochodzą wyłącznie od certyfikowanych, lokalnych dostawców. Nad smakiem i różnorodnością proponowanych posiłków czuwają doświadczeni kucharze.

Witamy kolejną firmę w gronie partnerów siatkarskiego KSZO Ostrowiec!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *