SOB_6670

hummel partnerem technicznym

Już dwie kolejki siatkarskich zmagań obecnego sezonu za nami. Kibice mieli możliwość obejrzeć zespół KSZO zarówno w strojach domowych, jak i wyjazdowych. Cieszy nas, że kibice bardzo ciepło przyjęli wzór koszulek, w jakich walczy o punkty nasz zespół. Zawodniczki, patrząc bardziej od strony użytkowej, także chwalą sobie odzież, w której trenują, podróżują, czy grają w meczach. Miło nam poinformować, że za cały ten sprzęt odpowiada w tym sezonie nasz partner techniczny – hummel Polska.

Witamy na pokładzie i wierzymy, że to będzie owocna współpraca.

 

hummel

Założona w 1923 roku duńska firma hummel® ma długą historię tworzenia odzieży i sprzętu sportowego. To właśnie hummel®  jako jedna z pierwszych firm rozpoczęła masową produkcję korków piłkarskich na początku XX w. hummel® znany jest z produkcji innowacyjnego i niezwykle wytrzymałego sprzętu, obuwia, ubrań oraz dodatków sportowych. Jako wiodąca marka produktów dla piłki ręcznej, obierając sobie tą dyscyplinę jako wzór wytrzymałości i jakości, przenosi doświadczenia i technologie na pozostały asortyment.

hummel Polska oferuje Państwu szeroki zakres produktów dla piłki nożnej, piłki ręcznej, siatkówki, koszykówki, fitnessu, biegania, ale także do codziennego użytku.

Dla kobiet, mężczyzn i dzieci – dla wszystkich

Kilka razy do roku prezentujemy nową kolekcję ubrań dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Mamy wszystko co jest niezbędne do różnorodnej aktywności fizycznej – od odpowiedniej bielizny po koszulki, spodenki oraz innowacyjną odzież termoaktywną. Unikalna mieszanka stylów retro i aktualnych trendów, niebanalnej kolorystyki i faktur materiału, nadaje produktom modny i miejski styl uliczny o sportowym charakterze.

Nasza filozofia – zmieniamy świat przez sport

Przez lata rozpoczęliśmy i wspieraliśmy wiele projektów, których celem było zmienienie świata przez sport. Sponsorowaliśmy sportowców z biednych i targanych wojnami krajów, zawsze mając nadzieję, że budujemy mosty walcząc o lepsze jutro.

Dla nas sport to coś więcej niż tylko aktywność fizyczna. To międzynarodowy język, który burzy podziały polityczne, rasowe, kulturalne i religijne. Wierzymy, że możemy zrobić wiele dobrego, budując szacunek, zrozumienie i jedność – właśnie poprzez sport. Od Afganistanu do Sierra Leone wspieramy pasję do sportu. Jako hummel, wierzymy, że przyniesie to lepszą przyszłość dla Nas wszystkich.

hummel Polska

Produkty hummel® od dziesięcioleci są obecne na polskim rynku. hummel Polska jest jedynym autoryzowanym i oficjalnym sklepem marki hummel® w Polsce. Produkty hummel®  to lider na krajowym rynku piłki ręcznej; popularne chevrony widać na strojach zawodników, począwszy od rozgrywek szkolnych po profesjonalne rozgrywki seniorów. hummel Polska rozpoczynając współpracę z Reprezentacją Polski w Tenisie oraz takimi klubami, jak PGE VIVE Kielce, MKS Perła Lublin, KSZO Ostrowiec Św.czy GKS Tychy, wkracza na nowe rynki i otwiera nowy rozdział w historii marki. hummel Polska jest gwarantem jakości produktów o niemal stu letniej tradycji, jakości, która rok w rok jest poddawana ekstremalnej próbie wytrzymałości na parkietach naszej koronnej dyscypliny – piłki ręcznej.