Izabela Klekot

Izabela Klekot dołącza do KSZO Ostrowiec

Nową rozgrywającą KSZO Ostrowiec została dwudziestoletnia częstochowianka, Izabela Klekot. Przygodę z siatkówką rozpoczęła w rodzinnym mieście w UKS Stars Volley Częstochowa. Następnie reprezentowała barwy BKS-u Aluprof Bielsko-Biała, skąd później trafiła do drużyny San Pajda Jarosław. Ostatni sezon spędziła w pierwszoligowym KSS Karpaty Krosno.

Izabela wybrała ofertę klubu z Ostrowca, ponieważ uważa, że drużyna może osiągnąć bardzo dużo

Myślę, że każdy stwierdzi, patrząc na skompletowany skład,  że jest to zespół na miarę pierwszej czwórki w 1. Lidze – powiedziała rozgrywająca.

Siatkarka jest jedną z najmłodszych dziewczyn reprezentujących barwy ostrowieckiego klubu.

Dostałam szansę trenowania z bardziej doświadczonymi dziewczynami i uważam, że będzie to dla mnie idealna nauka na przyszłość. Chciałabym przede wszystkim bardzo mocno się rozwinąć, ale również mieć wkład w sukcesy drużyny – przyznała Izabela.

Rozgrywająca nie znała osobiście żadnej z siatkarek, z którymi będzie grać w nadchodzącym sezonie.

Z żadną z dziewczyn nigdy nie grałam w jednym klubie, ale widziałam jak grają, bo walczyłyśmy ze sobą po dwóch stronach siatki. Myślę, że wszystkie szybko złapiemy dobry kontakt i będziemy naprawdę zgraną ekipą – prognozuje Izabela Klekot.

Rozgrywająca mierzy 187 cm. W wolnym czasie uwielbia jeździć samochodem i słuchać muzyki, która ją odpręża. Interesuje się architekturą, więc gdyby nie została siatkarką, zajęłaby się studiami, a następnie poszukiwaniem pracy w tym kierunku.

Iza, witamy w Klubie!