Justyna Kędziora

Justyna Kędziora podpisała kontrakt z KSZO

Dziewiętnastoletnia przyjmująca pochodzi z Łodzi. Karierę siatkarską rozpoczęła w miejscowej drużynie Lider Konstantynów Łódź. Następnie reprezentowała barwy Grot Budowlanych Łódź, gdzie zadebiutowała w Lidze Siatkówki Kobiet oraz Lidze Mistrzów. Justyna grała także w drużynie juniorek Budowlanych Łódź, z którą zajęła 7. miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorek. W zespole występowała razem z Julią Marcyjanik, a w nadchodzącym sezonie obie będą zawodniczkami klubu z Ostrowca.

Siatkarka wybrała ofertę KSZO, ponieważ uważa, że stworzony zespół jest młody, pełny sił i ambicji i na pewno postawi sobie wysoko poprzeczkę.

– Poziom pierwszej ligi jest bardzo wysoki, będzie w niej występowało dużo klasowych zawodniczek. Mam jednak nadzieje, że każda z nas da z siebie wszystko i zostawi serducho na parkiecie – powiedziała Justyna.

Mierząca 176 cm wzrostu siatkarka jest świeżo upieczoną maturzystką. Ciężko było pogodzić codzienne treningi i naukę w liceum, dlatego nie miała zbyt wiele wolnego czasu w ciągu roku szkolnego. W przerwie pomiędzy sezonami wolne chwile poświęca na spotkania ze znajomymi i oglądanie seriali na Netflixie. Oczywiście nie zapomina o przygotowaniach do nowego sezonu i każdego dnia trenuje na siłowni. W życiu Justyny sport odgrywa bardzo dużą rolę.

– Gdyby nie siatkówka to bym zwariowała! Kiedyś tańczyłam, pływałam, wiec pewnie zostałabym przy którymś z tych sportów – mówi przyjmująca.

Justyna, witamy w klubie!