prezentacja fizjo

Karolina Grabda wzmacnia sztab szkoleniowo-medyczny siatkarskiego KSZO

Karolina Grabda od połowy sierpnia rozpoczyna współpracę z KSZO Ostrowiec. Absolwentka kierunku fizjoterapii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego jest rodowitą kielczanką. Ma za sobą współpracę z pierwszoligową Buskowianką Kielce, gdzie pod czujnym okiem doświadczonego fizjoterapeuty pomagała siatkarzom w jak najlepszym stopniu przygotować się do sezonu. W czasie studiów oraz po zakończeniu edukacji brała udział w wielu kursach doszkalających, które pomogły jej rozwinąć swoje umiejętności oraz zdobyć certyfikaty uprawniające do wykonywania różnego rodzaju zabiegów. Wiedza i doświadczenia zdobyte podczas przebytych szkoleń znacząco rozwinęły jej umiejętności zawodowe i personalne.

Karolina przede wszystkim zadba o to, aby zawodniczki były jak najlepiej przygotowane do treningów i meczów. Postara się także przynieść ulgę po intensywnych jednostkach treningowych specjalistycznym masażem. W razie urazów, których mamy nadzieję będzie jak najmniej, będzie walczyła o jak najszybszy powrót do zdrowia i pełnej sprawności.

Szkoleniowiec siatkarek, Łukasz Marciniak jest zadowolony z podjętej współpracy z nową fizjoterapeutką.

– Cieszymy się z nawiązania współpracy z Karoliną. Myślę, że świetnie wpasuje się do naszego sztabu szkoleniowego. Jest młoda, ambitna i chętna do pracy, a przede wszystkim z odpowiednim wykształceniem na to stanowisko – powiedział Łukasz Marciniak.

Największym marzeniem Karoliny była praca w klubie sportowym. Dzięki przygodzie w Buskowiance Kielce i pracy z zawodowymi siatkarzami nauczyła się cierpliwości oraz dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Od podszewki poznała blaski i cienie zawodu fizjoterapeuty. Ogromną satysfakcję przynosiło jej to, iż dzięki jej pomocy zawodnicy mogli trenować bez bólu.

– Moim marzeniem było pracować w klubie siatkarskim jako fizjoterapeutka. Niezmiernie się cieszę, że już teraz się spełniło. Dziewczyny z drużyny są młode i uzdolnione. Jeszcze nie miałam okazji z nimi porozmawiać, lecz wierzę w to, że na pewno się dogadamy. Sztab szkoleniowy zarządzany jest przez niesamowite osoby. Trener Łukasz i asystent trenera Mikołaj są bardzo kontaktowi i mili. Sądzę, że dużo się od nich nauczę i nawzajem będziemy się wspierać. Postaram się wykorzystać otrzymaną szansę i razem z drużyną piąć się na szczyt – powiedziała Karolina Grabda.

Karolina, witamy w KSZO!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *