SOB_1960

Kibice z klasą!

Klub sportowy KSZO Ostrowiec S.A. serdecznie zaprasza na swoje mecze wszystkich kibiców, jednak dla tych najmłodszych, przygotował specjalny program KIBICE Z KLASĄ, dzięki któremu emocje nie skończą się wraz z ostatnim gwizdkiem arbitra.

Sezon 2018/2019 będzie kolejnym, w którym najmłodsi kibice będą mieli okazję wykazać się kreatywnością kibicowania w hali sportowo-widowiskowej KSZO. Biorący udział w spotkaniach będą mogli miło spędzić czas ze znajomymi, jednocześnie wspierając Nasze Ostrowieckie Siatkarki.

Ideą programu jest popularyzowanie sportu wśród dzieci i młodzieży, kształtowanie pozytywnych postaw sportowych oraz zdobycie umiejętności pozytywnego kibicowania, ale także wyzwolenie kreatywności wśród uczniów.
Mile widziane wśród uczestników będą kolorowe stroje (przebrania), transparenty, flagi oraz przyśpiewki zagrzewające do walki.

Nauczyciele szkół mogą zgłaszać swoich uczniów do programu, wysyłając listę uczestników na adres e-mail: kszo.ostrowiec.2018@gmail.com bądź pod numerem telefonu 505-312-584, co będzie uprawniało do odebrania promocyjnego biletu w cenie 2 zł dla każdego ucznia.
Opiekunowie wchodzą za darmo. Na 10 uczniów przysługuje 1 wejściówka dla opiekuna.
Zgłoszenie grupy na mecz należy wysłać min. 1 dzień przed rozpoczęciem spotkania.
Kolejność zgłoszeń będzie decydowała o uczestnictwie na meczach.
Każda zakupiona wejściówka będzie punktowana, a na koniec sezonu – tak jak odbywało się to w poprzednich latach – wszystkie punkty zostaną zsumowane, a trzy szkoły z największą ilością punktów zostaną nagrodzone.

Reprezentacja szkoły, która zgromadzi największą liczbę punktów w trakcie sezonu w nagrodę pojedzie na 2 dniową wycieczkę do Zakopanego (30 osób). Grupa ma zapewniony przejazd, wyżywienie oraz nocleg.

Drugą nagrodą będzie jednodniowy pobyt w Bałtowskim Parku Rozrywki „JuraPark” Bałtów dla 30 osób.

Nagrodą za III miejsce będzie wspólny trening z drużyną oraz mecz pokazowy w szkole, która stanie na najniższym stopniu podium.

Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie. To świetna okazja do pokazania swojej aktywności, promocji szkoły i dobrej zabawy dla uczniów, a dla siatkarek KSZO Ostrowiec wyjątkowy doping, który wesprze je w drodze do zwycięstw.