Kram_r18_04163

Kram sponsorem klubu

W sezonie 2018/2019, drużynę KSZO Ostrowiec – jako sponsor – wspierać będzie firma Kram.

Obie strony nadal rozmawiają na temat wzmocnienia współpracy, łącznie z opcją sponsora tytularnego.

KRAM to rodzinna firma z kapitałem polskim, która od 1991 roku z powodzeniem działa na rynku  opakowań papierowych, kartonowych i folii spożywczej, dedykowanych dla branży spożywczej.  Posiada także własne biuro konstrukcyjne i produkuje linie technologiczne do pakowania żywności.

Ale KRAM to także firma odpowiedzialna społecznie, wspierająca różnego rodzaju inicjatywy związane z promocją sportu, kultury i nauki. Swoim patronatem oprócz KSZO Ostrowiec Świętokrzyski objęła między innymi: kobiecą drużynę piłki ręcznej EKS START ELBLĄG, zawody sportowe SUSZ TRIATHLON, turniej golfowy KRAM JUNIOR OPEN, otwierający drogę do kariery najmłodszym zawodnikom i KRAM GOLF CUP, z którego cały dochód przeznaczany jest na leczenie i rehabilitację podopiecznych Stowarzyszenia Pasłęk Pomagamy.

Będąc partnerem na boisku, trasie biegowej czy polu golfowym, przeżywając emocje związane ze zdrową rywalizacją i pomagając innym w odnoszeniu sukcesów, właściciele firmy Kram realizują osobiste pasje i przekonania. Prezes Zbigniew Przybysz jest bowiem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku, czynnym golfistą, miłośnikiem górskich wypraw i zdrowego stylu życia. Aktywnych sportowców nie brakuje także wśród pracowników firmy. Pod flagą Kram Team startują oni zarówno w maratonach, zawodach triathlonowych jak i innych imprezach sportowych.

Dziękujemy za związanie się z zespołem KSZO Ostrowiec.