Klaun Franio

Liczne atrakcje towarzyszące podczas sobotniego meczu

Już w najbliższą sobotę 22 października o godzinie 17.00 w hali MOSiR przy ulicy Świętokrzyskiej ostrowieckie siatkarki zainaugurują swój trzeci sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej siatkówki kobiet – ORLEN Lidze. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie czwarty zespól poprzedniego sezonu Tauron MKS Dąbrowa Górnicza.
Nasze zawodniczki, sztab szkoleniowy oraz działacze klubu zapraszają do hali wszystkich kibiców, dla których przygotowano wiele atrakcji i niespodzianek.
Spikerem i osobą odpowiedzialną za oprawę muzyczną meczu będzie znany w całej Polsce Darek Śleżak, czyli DJ Ucho. Darka nie trzeba specjalnie reklamować, ponieważ należy do najlepszych dj sportowych w Polsce. To on – DJ Ucho – prowadzi corocznie Grand Prix w skokach narciarskich w Zakopanem, mecze piłki siatkowej mężczyzn Skry Bełchatów czy spotkania reprezentacji Polski w piłce nożnej. Publiczność na pewno nie ma prawa się nudzić w czasie meczu komentowanego przez Darka.
Kolejną atrakcją będzie występ na żywo zespołu Master Team, który wykona dla ostrowieckiej publiczności swoje największe disco – polowe przeboje.
Natomiast na parkiecie w przerwie pomiędzy setami zaprezentują się dzieci i młodzież z ostrowieckiego PROGRES-u pod opieką Edyty Wilk wykonując nowoczesny układ taneczny hip – hop dance. Z kolei doskonale znany ostrowieckim kibicom Klaun Franio zadba o animacje dla dzieci, organizując gry i zabawy ruchowe i umysłowe.
Poza tym organizatorzy przygotowali wiele atrakcji i niespodzianek.

Podczas meczu będzie także prowadzona zbiórka pieniędzy na leczenie 3-letniego Krzysia Kępczyka. Więcej informacji na ulotce poniżej. Pomóżmy wspólnie małemu chłopcu dojść do zdrowia!

kepczyk

Zapraszamy wszystkich na sobotnie popołudnie do Hali MOSiR.