Liga Siatkówki Kobiet

Tabela

LP Drużyna Mecze Punkty Sety+ Sety- Pkt+ Pkt-
1 ŁKS Commercecon Łódź 5 14 15 3 437 330
2 Chemik Police 5 14 15 4 447 359
3 Developres SkyRes Rzeszów 5 10 13 7 456 396
4 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 5 9 12 9 458 436
5 Grot Budowlani Łódź 5 9 9 8 391 357
6 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 5 8 11 11 472 486
7 KS PAŁAC Bydgoszcz 5 8 10 11 429 451
8 Impel Wrocław 5 7 11 11 468 517
9 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 5 7 11 11 469 449
10 ENEA PTPS Piła 5 5 8 11 416 423
11 Trefl Proxima Kraków 5 4 7 12 404 438
12 MKS Dąbrowa Górnicza 5 4 6 12 363 413
13 POLI Budowlani Toruń 5 3 5 14 345 435
14 Legionovia Legionowo 5 3 4 13 331 396

 

Terminarz – faza zasadnicza

1. kolejka

14 października 2017, godz. 17.00

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Legionovia Legionowo, 3:1 (17:25, 25:17, 25:21, 25:21)

KSZO: Miros 14, Rabka 3, Łyszkiewicz 10, Skrzypkowska 11, Stroiwąs 10, Soter 11, Markiewicz (libero) oraz Pauliukouskaya (libero), Wojtowicz, Biedziak.

Legionovia: Grabka 2, Jasek 3, Mikołajewska 14, Bączyńska 11, Pacak 9, Alagierska 9, Adamek (libero) oraz Korabiec (libero), Damaske 4, Mielczarek 1, Szpak 3, Rasińska 5.

MVP: Agnieszka Rabka.

 

2. kolejka

20 października 2017, godz. 18.00

BKS Profi Credit Bielsko Biała – KSZO Ostrowiec 3:2 (24:26, 25:13, 22:25, 25:20, 15:8)

BKS: Konieczna 22, Pleśnierowicz 1, Jagiełło 19, Mucha 12, Sobolska 13, Grant 5, Lemańczyk (libero) oraz Nowicka 6, Różańska, Moskwa 3.

KSZO: Miros 15, Rabka 6, Stroiwąs 11, Soter 14, Skrzypkowska 9, Łyszkiewicz 14, Markiewicz (libero) oraz Wojtowicz, Biedziak, Pauliukouskaya (libero).

 

3. kolejka

30 października 2017, godz. 18.00

transmisja na żywo

na antenie Polsat Sport

KSZO Ostrowiec – Grot Budowlani Łódź 1:3 (25:20, 23:25, 14:25, 19:25)

KSZO: Miros 13, Rabka 2, Wojtowicz 4, Stroiwąs 9, Skrzypkowska 8, Łyszkiewicz 20, Markiewicz (libero) oraz Biedziak, Soter, Pauliukouskaya (libero).

Budowlani: Grobelna 28, Vincourova, Polańska 12, Kąkolewska 13, Twardowska 17, Grajber 6, Witkowska (libero) oraz Polak 3, Piotrowska, Muszyńska.

 

4. kolejka

3 listopada 2017, godz. 18.00

KSZO Ostrowiec – Developres SkyRes Rzeszów 3:1 (25:21, 25:19, 20:25, 25:21)

KSZO: Miros 18, Rabka 3, Skrzypkowska 11, Łyszkiewicz 14, Wojtowicz 11, Stroiwąs 9, Pauliukouskaya (libero) oraz Soter 1, Ciesielczyk Markiewicz (libero).

Developres: Blagojević 14, Kaczmar, Rousseaux 23, Helić 19, Ptak 2, Hawryła 4, Sawicka (libero) oraz Gajewska, Żabińska 1, Żak, Kaczorowska, Andruszko 3.

MVP: Agnieszka Rabka.

 

5. kolejka

12 listopada 2017, godz. 20.00

transmisja na żywo

na antenie Polsat Sport

Impel Wrocław – KSZO Ostrowiec 3:2 (25:22, 29:27, 20:25, 21:25, 15:13)

Impel: Szczurowska 24, Nichol 8, Murek 7, Gałucha 16, Choinacka 10, Trojan 9, Stenze (libero) oraz Gierak 1.

KSZO: Miros 14, Rabka 5, Wojtowicz 12, Soter 11, Skrzypkowska 9, Łyszkiewicz 9, Pauliukouskaya (libero) oraz Markiewicz, Ciesielczyk 1, Strowiąs.

 

6. kolejka

21 listopada 2017, godz. 18.00

KSZO Ostrowiec – MKS Dąbrowa Górnicza -:- (-:-, -:-, -:-)

KSZO: -.

MKS: -.

 

7. kolejka

25 listopada 2017, godz. 18.00

ŁKS Commercecon Łódź – KSZO Ostrowiec -:- (-:-, -:-, -:-)

ŁKS: -.

KSZO: -.

 

8. kolejka

2 grudnia 2017, godz. ?

KSZO Ostrowiec – Chemik Police -:- (-:-, -:-, -:-)

KSZO: -.

Chemik: -.

 

9. kolejka

9 grudnia 2017, godz. ?

Giacomini Budowlani Toruń – KSZO Ostrowiec -:- (-:-, -:-, -:-)

Giacomini: -.

KSZO: -.

 

10. kolejka

16 grudnia 2017, godz. ?

KSZO Ostrowiec – Trefl Proxima Kraków -:- (-:-, -:-, -:-)

KSZO: -.

Proxima: -.

 

11. kolejka

20 grudnia 2017, godz. ?
Polski Cukier Muszynianka Muszyna – KSZO Ostrowiec –:- (-:-, -:-, -:-)
 
Muszynianka: -.
 
KSZO: -.

12. kolejka

6 stycznia 2018, godz. ?
KSZO Ostrowiec – Enea PTPS Piła -:- (-:-, -:-, -:-)
 
KSZO: -.
 
PTPS: -.
 

13. kolejka

30 grudnia 2016, godz. 18.00

KS Pałac Bydgoszcz – KSZO Ostrowiec -:- (-:-, -:-, -:-)

Pałac: -.

KSZO: -.

 

Runda rewanżowa – faza zasadnicza

14. kolejka

    20 stycznia 2018, godz. ?

Legionovia Legionowo – KSZO Ostrowiec -:- (-:-, -:-, -:-)

Legionovia: -.

KSZO: -.

 

15. kolejka

27 stycznia 2018, godz. ?

KSZO Ostrowiec – BKS Profi Credit Bielsko-Biała -:- (-:-, -:-, -:-)

KSZO: -.

BKS: -.

 

16. kolejka

3 lutego 2018, godz. ?

Grot Budowlani Łódź – KSZO Ostrowiec -:- (-:-, -:-, -:-)

Grot: -.

KSZO: -.

17. kolejka

10 lutego2017, godz. ?

Developres SkyRes Rzeszów – KSZO Ostrowiec -:- (-:-, -:-, -:-)

Developres: -.

KSZO: -.

18. kolejka

17 lutego 2018, godz. ?

KSZO Ostrowiec – Impel Wrocław -:- (-:-, -:-, -:-)

KSZO: -.

Impel: -.

19. kolejka

24 lutego 2018, godz. ?

MKS Dąbrowa Górnicza – KSZO Ostrowiec -:- (-:-, -:-, -:-)

MKS: -.

KSZO: -.

20. kolejka

3 marca 2018, godz. ?

KSZO Ostrowiec – ŁKS Commercecon Łódź -:- (-:-, -:-, -:-)

KSZO: -.

ŁKS: -.

21. kolejka

17 marca 2018, godz. ?

Chemik Police – KSZO Ostrowiec -:- (-:-, -:-, -:-)

Chemik: -.

KSZO: -.

22. kolejka

24 marca 2018, godz. ?

KSZO Ostrowiec – Giacomini Budowlani Toruń -:- (-:-, -:-, -:-)

KSZO: -.

Giacomini: -.

23. kolejka

28 marca 2018, godz. ?

Trefl Proxima Kraków – KSZO Ostrowiec -:- (-:-, -:-, -:-)

Proxima: -.

KSZO: -.

24. kolejka

7 kwietnia 2018, godz. ?

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Polski Cukier Muszynianka Muszyna -:- (-:-, -:-, -:-)

KSZO: -.

Muszynianka: -.

25. kolejka

14 kwietnia 2018, godz. ?

Enea PTPS Piła – KSZO Ostrowiec -:- (-:-, -:-, -:-)

Enea: -.

KSZO: -.

26. kolejka

21 kwietnia 2018, godz. ?

KSZO Ostrowiec – KS Pałac Bydgoszcz -:- (-:-, -:-, -:-)

KSZO: -.

Pałac: -.