Mecz walki w Młodej Lidze

KSZO Ostrowiec – MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:23, 17:25, 15:25, 23:25)
KSZO
: K. Piotrowska, Turek, Urbańska, Pietruszka, Stroiwąs, Nowak, Kowalska (libero) oraz Ciesielczyk, Poziomek, Drab.

Pierwszy set to pogoń ostrowczanek. Przy stanie 3:13. trener Iwona Kosiorowska miała już wykorzystane oba czasy, jednak jej podopieczne, głównie za sprawą Pauliny Stroiwąs odrobiły straty (po 23), by zakończyć seta po skutecznym bloku.
Drugi seta miał bardzo podobny przebieg, jednak tym razem przyjezdne pozwoliły zminimalizować przewagę tylko do trzech punktów (17:20), po czym zakończyły pięć kolejnych akcji.
W trzeciej partii gospodynie zatrzymały się na 3 punktach, pozwalając przyjezdnym odskoczyć na osiem. Serię przerwała dopiero Cecylia Pietruszka (4:11), jednak w polu zagrywki trud koleżanki zniweczyła Konga Piotrowska, serwując w siatkę. Partię przy stanie 15:25 zakończył blok Aleksandry Dutki na Paulinie Nowak.
Czwarty set to prawdziwa wymiana ciosów. Prowadzenie przechodziło z jednej na druga stronę. Zacięta walka trwała do samego końca, jednak to rywalki miały piłkę meczową, którą zaatakowała w siatkę Cecylia Pietruszka i tym samym zakończyła mecz przy stanie 1:3 dla MKS Dąbrowa Górnicza.