Młodziczki 2021/2022

Górny rząd od lewej: Patrycja Wróbel, Julia Pastuszka, Wiktoria Gromek, Oliwia Krawczyk, Iwona Błaszkiewicz – trener, Nadia Klepacz, Aleksandra Madej, Pola Orzechowska, Wiktoria Stefańska.
Dolny rząd od lewej: Tosia Nowak Natalia Gros, Angelika Pietrzykowska, Dominika Kryj, Ania Chodakowska.

 

 

TERMINARZ

ETAP 1 – TURNIEJ ELIMINACYJNY

24 PAŹDZIERNIKA 2021 – KIELCE

Fun Sport Kielce – ULKS Chobrzany 2:0 (25:10, 25:14)

ULKS Chobrzany – KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 1:2 (25:18, 23:25, 9:15)

KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski – Fun Sport Kielce 0:2 (8:25, 21:25)

Lp. Drużyna Mecze Punkty Sety Punkty
1 Fun Sport Kielce 2 4 4:0 100:53
2 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 2 3 2:3 87:107
3 ULKS Chobrzany 2 2 1:4 81:108

 

ETAP 2 – TURNIEJ 1/6

7 LISTOPADA 2021 – OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

II LIGA

KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski -SL Salos Cortile Kielce 2:0 (25:5, 25:7)

SL Salos Cortile Kielce – ULKS Chobrzany 0:2 (6:25, 4:25)

ULKS Chobrzany – KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 (25:15, 25:19)

LP Drużyna Mecze Punkty Sety Punkty
1 ULKS Chobrzany 2 4 4:0 100:44
2 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 2 3 2:2 84:62
3 SL Salos Cortile Kielce 2 2 0:4 22:100

 

ETAP 3 – TURNIEJ 2/6

28 LISTOPADA 2021 –

II LIGA

Fun Sport II Kielce – SL Salos Cortile Kielce

SL Salos Cortile Kielce – KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski

KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski – Fun Sport II Kielce

 

OPIS SYSTEMU ROZGRYWEK W SEZONIE 2021/2022

Etap I : TURNIEJ ELIMINACYJNY
Po turniejach eliminacyjnych zespoły utworzą LIGI: I i II (Do ligi I trafią zwycięzcy grup turnieju eliminacyjnego i zespół z miejsca drugiego z lepszym wynikiem; do grupy II trafi zespół z drugiego miejsca z gorszym wynikiem + zespoły z trzecich miejsc w grupach)

Etap II: TURNIEJE PUNKTOWANE
Zostanie rozegranych 6 turniejów, za które zespoły będą zdobywały punkty:
I LIGA:
1 miejsce – 10 pkt
2 miejsce – 8 pkt
3 miejsce – 6 pkt
II LIGA:
1 miejsce – 5 pkt
2 miejsce – 4 pkt
3 miejsce – 3 pkt

Po każdym turnieju następują zmiany w składach Lig: 3 miejsce z Ligi I spada do Ligi II, 1 miejsce z Ligi II awansuje do Ligi I.

Po rozegraniu 6 turniejów punktowanych na podstawie klasyfikacji generalnej nastąpi podział na grupy Finałowe.

Etap III: TURNIEJE FINAŁOWE
– turniej Finałowy Mistrzostw Województwa oraz turniej o miejsca 4-6