Orlen Liga

Tabela

Lp Drużyna Mecze Punkty Sety Punkty
1 Chemik Police 26 67 73:22 2264:1868
2 Impel Wrocław 26 64 69:28 2278:1903
3 Grot Budowlani Łódź 26 62 70:27 2234:1919
4 Developres SkyRes Rzeszów 26 53 61:35 2196:1894
5 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 26 49 58:39 2095:1992
6 ŁKS Commercecon Łódź 26 39 48:51 2136:2203
7 BKS Profi Credit Bielsko-Biała 26 31 47:58 2184:2294
8 Giacomini Budowlani Toruń 26 31 41:56 2013:2161
9 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 26 29 41:61 2117:2277
10 Atom Trefl Sopot 26 26 41:63 2153:2324
11 Enea PTPS Piła 26 26 35:59 1910:2125
12 Pałac Bydgoszcz 26 26 39:61 2055:2224
13 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 26 23 39:66 2104:2310
14 Legionovia Legionowo 26 20 33:69 2059:2304

Terminarz – faza zasadnicza

1. kolejka

impel kszo 16 października 2016, godz. 17.00

Impel Wrocław – KSZO Ostrowiec 3:0 (25:14, 25:22, 25:17)

Impel: Hancok 4, Kaczor 5, Mędrzyk 12, Kossanyiova 12, Bałucka 4, Ptak 14, Sawicka (libero) oraz Sikorska 3, Konieczna 5, Cembrzyńska.

KSZO: Kapturska 9, Polak,  Brzóska 6, Ściurka 5, Soter 3, Piotrowska 7, Pawlukowska (libero) oraz Szpak, Colik, Thaka 1.

 

2. kolejka

kszo tauron 22 października 2016, godz. 18.00

KSZO Ostrowiec – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (23:25, 19:25, 25:23, 27:25, 8:15)

KSZO: Pierre 15, Polak 2, Ściurka 16, Kapturska 14, Soter 14, Piotrowska 2, Pawlukowska (libero) oraz Colik (libero), Brzóska 2, Szpak 1, Thaka 5.

Tauron: Scott 18, Miros 6, Ganszczyk 11, Kaliszuk 14, Sobolska 4, Castiglione 6, Lemańczyk (libero) oraz Horka 9, Dziękiewicz 1, Paszek 2, Drabek.

 

3. kolejka

budowlani_lodz kszo 31 października 2016, godz. 18.00

Budowlani Łódź – KSZO Ostrowiec 3:0 (26:24, 25:18, 25:16)

Budowlani: Grobelna 14, Vincourova 2, Twardowska 14, Grajber 7, Pycia 6, Polańska 8, Maj-Erwardt (libero) oraz Beier.

KSZO: Pierre 4, Szpak 1, Ściurka 7, Kapturska 8, Soter 1, Piotrowska 6, Paliukowska (libero) oraz Polak 1, Brzóska 5, Stroiwąs 1.

 

4. kolejka

kszo muszynianka 5 listopada 2016, godz. 17.00

KSZO Ostrowiec – Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna 3:1 (25:14, 23:25, 25:23, 26:24)

KSZO: Pierre 9, Szpak 9, Ściurka 16, Kapturska 24, Piotrowska 5, Soter 12, Pawlukowska (libero) oraz Brzóska 1, Polak, Stroiwąs, Thaka.

Muszynianka: Wawrzyniak 23, Rabka, Wójcik 16, Cvetanović 12, Łyszkiewicz 2, Sosnowska 9, Medyńska (libero) oraz Szabó 1, Cikiriz 1, Wilk 1.

 

5. kolejka

chemik kszo 13 listopada 2016, godz. 17.00

Chemik Police – KSZO Ostrowiec 3:1 (25:13, 25:15, 21:25, 25:14)

Chemik: Wołosz 2, Montano 15, Blagojević 9, Smarzek 18, Bednarek-Kasza 10, Gajgał-Anioł 6, Krzos (libero) oraz Zaroślińska, Bełcik 4, Abamajtys, Stysiak 2, Jagieło 1.

KSZO: Pierre, Szpak, Ściurka 13, Kapturska 6, Soter 6, Piotrowska 3, Pawlukowska (libero) oraz Polak 6, Brzóska 9, Thaka 1, Stroiwąs 3, Colik (libero).

 

6. kolejka

kszo pila 19 listopada 2016, godz. 17.00

KSZO Ostrowiec – PTPS Piła 1:3 (20:25, 26:24, 20:25, 19:25)

KSZO: Pierre 7, Szpak 2, Ściurka 18, Kapturska 16, Soter 10, Piotrowska 2, Pawlukowska (libero) oraz Brzóska 8, Polak 2, Stroiwąs 1, Thaka 1.

PTPS: Kwiatkowska 6, Szubert 5, Austin 19, Babicz 12, Ogoms 12, Dumancic 11, Markiewicz (libero) oraz Piśla, Baran 1, Urban 2.

 

7. kolejka

palac kszo 25 listopada 2016, godz. 18.00

Pałac Bydgoszcz – KSZO Ostrowiec 3:0 (25:17, 25:12, 25:19)

Pałac: Jagodzińska 10, Misiuna 8, Krzywicka 15, Kuligowska 8, Śmieszek 9, Pleśnierowicz 3, Nowakowska (libero) oraz Ziółkowska, Portalska, Maternia 3, Bałdyga.

KSZO: Kapturska 6, Polak 1, Brzóska 8, Ściurka 6, Soter 5, Piotrowska 2, Pawlukowska (libero) oraz Colik, Stroiwąs, Szpak, Thaka.

 

8. kolejka

kszo legionovia 30 listopada 2016, godz. 18.00

KSZO Ostrowiec – Legionovia Legionowo 3:2 (25:23, 19:25, 17:25, 25:22, 15:6)

KSZO: Kapturska 19, Polak 10, Ściurka 10, Brzóska 10, Piotrowska 8, Thaka 3, Pawlukowska (libero) oraz Szpak.

Legionovia: Bociek 18, Grabka 6, Chojnacka 9, Połeć 7, Mikołajewska 11, Rasińska 1, Adamek (libero) oraz Pacak 1, Grzelak 11, Bączyńska.

 

9. kolejka

developres_rzeszow kszo 4 grudnia 2016, godz. 15.00

Developres SkyRes Rzeszów – KSZO Ostrowiec 3:0 (25:21, 25:9, 25:21)

Developres: Helić 17, Kaczmar 1, Kamenowa 14, Kaczorowska 5, Żabińska 5, Mróz 8, Borek (libero) oraz Nickowska (libero), Szczygieł, Falkus 2, Paskowa 2.

KSZO: Kapturska 10, Szpak 3, Brzóska 10, Ściurka 7, Stroiwąs 2, Piotrowska 2, Colik (libero) oraz Pawlukowska (libero), Polak 1, Thaka 3.

 

10. kolejka

atom_trefl kszo 7 grudnia 2016, godz. 20.00

Atom Trefl Sopot – KSZO Ostrowiec 0:3 (23:25, 25:27, 15:25)

Atom: Mielczarek 2, Skorupa 8, Damaske 17, Goliat 3, J. Łukasik 8, Mras 2, Kulig (libero) oraz M. Łukasik 5, Bednarek 1, Fedusio 2.

KSZO: Kapturska 24, Polak, Ściurka 8, Brzóska 5, Tahaka 9, Piotrowska 6, Pawlukowska (libero) oraz Szpak 3, Stroiwąs.

 

11. kolejka

kszo lks_commercecon_lodz 12 grudnia 2016, godz. 18.00

transmisja na żywo

na antenie Polsat Sport

KSZO Ostrowiec – ŁKS Commercecon Łódź 1:3 (21:25, 26:24, 22:25,23:25)
 
KSZO: Kapturska 16, Szpak 3, Ściurka 13, Brzóska 22, Thaka 2, Piotrowska 3, Pawlukowska (libero) oraz Polak 1, Stroiwąs 11, Colik (libero).
 
ŁKS: Wołoszyn 9, Muhlsteinowa 1, Bryda 12, Sielicka 14, Kwiatkowska 12, Osadchuk 7, Strasz (libero) oraz Oleksy 5.

12. kolejka

bks kszo 17 grudnia 2016, godz. 18.00
KSZO Ostrowiec – ŁKS Commercecon Łódź 1:3 (21:25, 26:24, 22:25,23:25)
 
KSZO: Kapturska 16, Szpak 3, Ściurka 13, Brzóska 22, Thaka 2, Piotrowska 3, Pawlukowska (libero) oraz Polak 1, Stroiwąs 11, Colik (libero).
 
ŁKS: Wołoszyn 9, Muhlsteinowa 1, Bryda 12, Sielicka 14, Kwiatkowska 12, Osadchuk 7, Strasz (libero) oraz Oleksy 5.
 

13. kolejka

kszo budowlani_torun 30 grudnia 2016, godz. 18.00

KSZO Ostrowiec – Giacomini Budowlani Toruń 3:0 (25:18, 25:15, 25:21)

KSZO: Kapturska 11, Polak 3, Ściurka 8, Brzóska 13, Piotrowska 6, Soter 3, Pawlukowska (libero).
Budowlani: Pavan 16, Wójcik 3, Paulawa 3, Polak 6, Wojcieska 1, Lewandowska 6, Martinez (libero) oraz Gancarz, Jasińska, Ryznar 3, Nowak.

 

Tabela po pierwszej rundzie fazy zasadniczej

Lp Drużyna Mecze Punkty Sety Punkty
1 Chemik Police 13 37 39:8 1124:874
2 Grot Budowlani Łódź 13 32 35:12 1087:926
3 Impel Wrocław 13 30 33:15 1109:953
4 Developres SkyRes Rzeszów 13 25 30:18 1101:915
5 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 13 21 28:23 1051:1041
6 KS Pałac Bydgoszcz  13 19 23:25 1029:1061
7 PTPS Piła 13 19 23:26 1057:1055
8 ŁKS Commercecon Łódź 13 16 22:29 1093:1158
9 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 13 15 20:30 1012:1138
10 Atom Trefl Sopot 13 13 19:29 1000:1074
11 KSZO Ostrowiec 13 13 19:30 1000:1108
12 Legionovia Legionowo 13 13 18:32 1024:1120
13 BKS Profi Credit Bielsko-Biała 13 11 20:32 1064:1162
14  Giacomini Budowlani Toruń 13 9 12:32 874:1040

Runda reważowa – faza zasadnicza

14. kolejka

kszo impel 4 stycznia 2017, godz. 18

transmisja na żywo

na antenie Polsat Sport

KSZO Ostrowiec – Impel Wrocław 1:3 (23:25, 29:27, 15:25, 16:25)

KSZO: Kapturska 12, Polak 3, Ściurka 12, Brzóska 22, Piotrowska 6, Soter 3, Pawlukowska (libero) oraz Stroiwąs 6, Szpak, Szałankiewicz.

Impel: Mędrzyk 7, Hancock 6, Courtney 12, Mędrzyk 7, Kąkolewska 7, Ptak 12, Sawicka (libero) oraz Kossanyiova 9, Bałucka, Kaczor 16.

 

15. kolejka

tauron kszo 7 stycznia 2017, godz. 17.00

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – KSZO Ostrowiec 3:1 (20:25, 29:27, 25:22, 25:19)

Tauron: Horka 18, Castiglione 6, Paszek 15, Kaliszuk 21, Ganszczyk 9, Sikorska 6, Lemańczyk (libero) Waiss, Drabek.

KSZO: KSZO: Kapturska 17, Szpak 5, Soter 6, Brzóska 15, Ściurka 12, Piotrowska, Pawlukowska (libero) oraz Stroiwąs 4, Thaka 3, Polak.

 

16. kolejka

kszo budowlani_lodz 14 stycznia 2017, godz. 17.00

KSZO Ostrowiec – Grot Budowlani Łódź 2:3 (25:19, 17:25, 25:22, 23:25, 12:15)

KSZO: Kapturka 16, Polak 1, Brzóska 12, Ściurka 14, Soter 10, Piotrowska, Pawlukowska (libero) oraz Szpak 1, Stroiwąs 7, Szałankiewicz 1.

Grot: Beier 12, Vincourowa 2, Pycia 14, Grobelna 29, Polańska 15, Twardowska 5, Maj-Erwardt (libero) oraz Pelc 1, Tobiasz, Grajber 7.

17. kolejka

muszynianka kszo 21 stycznia 2017, godz. 20.00

transmisja na żywo

na antenie Polsat Sport

Polski Cukier Muszynianka Muszyna – KSZO Ostrowiec 3:2 (25:20, 18:25, 23:25, 25:20, 15:7)

Muszyna: Łyszkiewicz 9, Rabka 1, Wójcik 15, Cvetanović 11,Savić 21, Sosnowska 8, Medyńska (libero) oraz Wawrzyniak 7, Szabó, Wilk, Sredić.

KSZO: Kapturska 8, Polak 6, Brzóska 15, Ściurka 20, Stroiwąs 10, Soter 4, Pawlukowska (libero) oraz Szpak 2, Szałankiewicz, Piotrowska 8, Jocić.

18. kolejka

kszo chemik 28 stycznia 2017, godz. 17.00

KSZO Ostrowiec – Chemik Police 0:3 (22:25, 20:25, 18:25)

KSZO: Jocić 3, Polak 2, Brzóska 3, Ściurka 10, Soter 4, Thaka 5, Pawlukowska (libero) oraz Stroiwąs, Kapturska 5, Szpak 1, Szałankiewicz 6.

Chemik: Blagojević 5, Jagieło 13, Montano 7, Bełcik 4, Gajgał-Anioł 9, Bednarek-Kasza 17, Zenik (libero).

19. kolejka

pila kszo 11 lutego 2017, godz. 18.00

Enea PTPS Piła – KSZO Ostrowiec 2:3 (25:20, 21:25, 25:19, 11:25, 13:15)

PTPS: Kwiatkowska 11, Szubert 2, Baran 9, Ogoms 16, Babicz 13, Dumancic 8, Piśla 1 (libero) oraz Kucharska 2, Stencel, Urban 3, Kucińska (libero).

KSZO: Kapturska 21, Polak 5, Brzóska 23, Ściurka 7, Stroiwąs 10, Soter 1, Pawlukowska (libero) oraz Szpak 2, Szałankiewicz 4, Jocić 1, Piotrowska 2.

20. kolejka

kszo palac 15 lutego 2017, godz. 18.00

transmisja na żywo

na antenie Polsat Sport

KSZO Ostrowiec – Pałac Bydgoszcz 3:2 (12:25, 25:19, 25:13, 18:25, 15:9)

KSZO: Kapturska 26, Polak 7, Ściurka 7, Brzóska 15, Soter 12, Stroiwąs 7, Pawlukowska (libero) oraz Jocić, Piotrowska.

Pałac: Jagodzińska 17, Pleśnierowicz 3, Krawulska 8, Krzywicka 17, Misiuna 11, Śmieszek 10, Nowakowska (libero) oraz Ziółkowska, Kuligowska, Dąbrowska.

21. kolejka

legionovia kszo 19 lutego 2017, godz. 17.00

Legionovia Legionowo – KSZO Ostrowiec 3:2 (25:21, 25:20, 21:25, 17:25, 15:9)

Legionovia: Bociek 24, Grabka 1, Bączyńska 16, Mikołajewska 4, Chojnacka 14, Połeć 9, Korabiec (libero) oraz Pacak, Grzelak, Adamek.

KSZO: Kapturska 8, Polak 7, Brzóska 16, Ściurka 2, Stroiwąs 2, Soter 7, Pawlukowska (libero) oraz Szpak, Szałankiewicz 11, Thaka 5, Jocić 1.

22. kolejka

kszo developres_rzeszow 25 lutego 2017, godz. 17.00

KSZO Ostrowiec – Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (25:22, 18:25, 20:25, 14:25)

KSZO: Kapturska 19, Polak 2, Stroiwąs 9, Soter 4, Brzóska 12, Ściurka 8, Pawlukowska (libero) oraz Szpak 3, Szałankiewicz 1, Thaka, Jocić 2, Piotrowska.

Developres: Helić 19, Kaczmar 8, Mróz 15, Kamenova 15, Kaczorowska 9, Żabińska 7, Borek (libero) oraz Śliwińska 1, Paskova 1.

23. kolejka

kszo atom_trefl 5 marca 2017, godz. 17.00

KSZO Ostrowiec – Atom Trefl Sopot 3:2 (17:25, 25:12, 22:25, 26:24, 15:10)

KSZO: Kapturska 25, Polak, Soter 8, Stroiwąs 9, Ściurka 23, Brzóska 17, Pawlukowska (libero) oraz Colik, Szałankiewicz.

Atom: Goliat 18, Gajewska 1, J. Łukasik 9, Skorupa 9, Damaske 7, Mielczarek 14, oraz M. Łukasik 2, Mras, Fedusio 8, Kulig.

24. kolejka

lks_commercecon_lodz kszo 11 marca 2017, godz. 18.00

ŁKS Commercecon Łódź – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:23, 25:18, 25:20)

ŁKS: Kowalińska 13, Muhlsteinova 2, Oleksy 12, Sielicka 13, Wołoszyn 5, Kwiatkowska 8, Strasz (libero) oraz Szyjka.

KSZO: Kapturska 9, Szpak 2, Brzóska 10, Ściurka 15, Stroiwąs 3, Soter 5, Pawlukowska (libero) oraz Polak, Jocić 3, Szałankiewicz 1, Piotrowska 2.

25. kolejka

kszo bks 18 marca 2017, godz. 17.00

KSZO Ostrowiec – BKS Profi Credit Bielsko-Biała 0:3 (21:25, 16:25, 17:25)

KSZO: Brzóska, Polak, Stroiwąs, Ściurka, Kapturska, Soter, Pauliukouskaya (libero) oraz Szpak, Szałankiewicz, Thaka, Jocić, Piotrowska.

BKS Prof Credit Bielsko-Biała: Mikyskova, Pencova, Skrzypkowska, Gryka, Moskwa, Mucha, Wojtowicz (libero) oraz Wańczyk.

26. kolejka

budowlani_torun kszo 26 marca 2017, godz. 17.00

Giacomini Budowlani Toruń – KSZO Ostrowiec 3:2 (20:25, 21:25, 25:19, 25:16, 15:8)

Giacomini: Pavan 22, Wójcik 9, Wojcieska 7, Lewandowska 2, Paulava 12, Polak 19, Martinez (libero) oraz Jasińska, Ryznar 4, Janik, Nowak.

KSZO: Kapturska 11, Polak 6, Stroiwąs 10, Piotrowska 6, Ściurka 15, Brzóska 8, Pawlukowska (libero) oraz Szpak, Szałankiewicz 5, Thaka 1, Jocić 5.

Runda play off o miejsca 13-14

Mecz numer 1

legionovia kszo 2 kwietnia 2017, godz. 17.00

Legionovia Legionowo – KSZO Ostrowiec 3:1 (26:24, 20:25, 25:18, 25:16)

Legionovia: Bociek 20, Grabka 1, Mikołajewska 10, Grabka 1, Chojnacka 6, Alagierska 11, Adamek (libero) oraz Korabiec (libero), Pacak, Rasińska.

KSZO: Kapturska 22, Polak 3, Ściurka 6, Brzóśka 5, Stroiwąs 5, Soter 5, Pawlukowska (libero) oraz Szpak, Szałankiewicz 10, Jocić, Piotrowska 3.

Stan rywalizacji: 1:0 dla Legionovii.

Mecz numer 2

kszo legionovia 8 kwietnia 2017, godz. 17.00

KSZO Ostrowiec – Legionovia Legionowo 3:0 (25:22, 28:26, 25:18). Złoty set 0:1 (13:15)

KSZO: Kapturska 24, Szpak, Ściurka, Brzóska 13, Stroiwąs 10, Soter 4, Pawlukowska (libero) oraz Polak 6, Szałankiewicz 10, Thaka.

Legionovia: Bociek 15, Grabka 2, Mikołajewska 9, Bączyńska 14, Chojnacka 6, Alagierska 7, Adamek (libero) oraz Zakościelna 1, Pacak 2, Rasińska 1, Wawrzyniak, Połeć.