prezentacja

Prezentacja zespołu KSZO

Już w najbliższy piątek o godzinie 18.00 w hali sportowej MOSiR przy ulicy Świętokrzyskiej 11 odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny Piłki siatkowej kobiet KSZO Ostrowiec Św.  Będzie to trzeci sezon ostrowieckich siatkarek w Orlen Lidze. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków Naszego zespołu z Ostrowca i okolicznych miejscowości do udziału w piątkowej imprezie. Warto przyjść i zobaczyć , co czeka kibiców siatkówki w sezonie 2016/17, tym bardziej że zespół KSZO pozyskał nowe zawodniczki, a także dla publiczności Zarząd klubu przygotował wiele niespodzianek. Prezentację poprowadzi jeden z najlepszych prezenterów tworzących oprawy meczów reprezentacji Polski Marek Magiera, na co dzień komentator sportowy stacji POLSAT. Na scenie w części artystycznej wystąpi zespół 3 YOUR MIND  zdobywca Mistrzostwa Europy federacji World Artistic Dance Federation w kategorii Urban Street Dance Large Teams Juniors na World & European Championships Płock 2016 oraz  statuetki „Scyzoryk” w kategorii Taniec Hip Hop Młodzież na Festiwalu Scyzoryki 2016. O nagłośnienie i oświetlenie imprezy zadba DJ GOMEZ a zaśpiewa młoda wokalistaka Ania Loranty laureatka wielu Ogólnopolskich konkursów wokalnych, obecna stypendystka szkoły muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Widzowie będą mogli podziwiać pokaz laserowy połączony z muzyką. W prezentacji chcemy przedstawić ostrowieckich wykonawców i promować poprzez sportowe widowisko młodych, uzdolnionych ostrowczan.

Oprócz atrakcji dla oka i ucha przygotowaliśmy konkursy i quizy dla publiczności z atrakcyjnymi nagrodami.
Do naszej prezentacji dołączyła również kompania Piwowarska TYSKIE, która dla wszystkich dorosłych uczestników prezentacji przygotowała nielada niespodziankę.
Jak ważne znaczenie w sporcie odgrywa doping i wsparcie z trybun nie trzeba nikomu mówić, dlatego dziewczyny i sztab trenerski, a także zarząd klubu KSZO liczą na gorący doping w nadchodzącym sezonie i uczestnictwo we wspólnej zabawie na prezentacji. ZAPRASZAMY !!!

prezentacja