*KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – SMS PZPS Szczyrk 0:3 (17:25, 12:25, 18:25).

KSZO: Klekot, Kacprzak, Marcyjanik, Dyduła, Kobus, Rdzanek (libero), Kawa oraz Klepacz, Błaszczyk, Kmuk. Trener: Marcin Cebo.

SMS: Szmajduch, Borowczak, Łazowska, Damaske, Stefanik, Mazur (libero), Hyży oraz Szczotkiewicz, Szlagowska, Czyrniańska. Trener: Wiesław Popik.

MVP: Martyna Łazowska.

Siatkarki KSZO rozpoczęły rundę rewanżową od przegranej z licealistkami ze Szczyrku. To była już siódma z rzędu porażka naszej drużyny, której sytuacja staje się coraz trudniejsza.

W spotkaniu z SMS nie mogła zagrać zmagająca się z anginą Emilia Piotrowska i w roli środkowej musiała zagrać Kamila Dyduła.

W pierwszym secie SMS szybko objął prowadzenie. Było 1:3, 2:7, 7:14, 11:20. Nie pomagały ani przerwy na żądanie trenera Marcina Cebo, ani dokonywane przez niego zmiany.

W drugiej partii KSZO objął prowadzenie 3:0, ale po chwili było już 4:6 i 6:16. Od stanu 8:20 ostrowczankom udało się zapobiec kompromitacji, bo po paru, lepszych akcjach ostatecznie ugrały w tym secie więcej, niż 10 oczek.

Trzeci set był wyrównany do stanu 6:6. Później podopieczne trenera Wiesława Popika uzyskały pięć punktów przewagi, którą w końcówce tej odsłony spotkania jeszcze powiększyły.

Tuż przed świętami, 21 grudnia siatkarki KSZO zmierzą się w Świeciu z liderem, ekipą Jokera. Kolejny mecz rozegrają w nowym roku, gdyż przed Sylwestrem pauzują.