????????????????????????????????????

Trener Marcin Cebo: -Będą dwie, nowe zawodniczki

-Jestem zadowolony z postawy drużyny w meczu z San-Pajdą – mówi szkoleniowiec siatkarek KSZO, Marcin Cebo. –Dziewczęta udowodniły, że potrafią walczyć i potrafi się postawić zespołom, które są wyżej notowane w tabeli. Niestety, zabrakło nam konsekwencji w niektórych elementach gry, ale myślę że po I secie mocno podrażniliśmy ambicje zespołu z Jarosławia. W trzech kolejnych odsłonach słabiej radziliśmy już sobie na przyjęciu, brakowało też pewności w ataku, no i szczęścia.

Mecz z San-Pajdą był trzecim, jaki KSZO rozegrał pod wodzą Marcina Cebo.

-Myślę, że z meczu na mecz drużyna czyni jakieś postępy. Tak, jak zawsze oczekuję, zespół postawił się w sobotę rywalkom zagrywką, choć z seta na seta jej skuteczność słabła – mówi trener KSZO. –Chcę, by zagrywka faktycznie była naszą najsilniejszą bronią. Musimy także wyeliminować dziury w obronie. Pracujemy ciężko i zbieramy niezbędne doświadczenie, bo mamy naprawdę młodą drużynę.

Marcin Cebo zapowiada, że w przyszłym tygodniu zasilą drużynę dwie, nowe zawodniczki.

-Stopniowo będziemy chcieli wzmacniać zespół, uzupełniać luki, by dać lepszą jakość i przede wszystkim mieć możliwość przeprowadzania normalnych treningów 6×6. Chcę, by do świąt kadra była już uzupełniona, a później podczas dłuższej przerwy solidnie popracować i ustabilizować formę. Po odejściu Karoliny Szczygieł zadowolony jestem z postawy Izy Klekot, która zarówno w Szczyrku, jak i w sobotniej konfrontacji z Jarosławiem pokazała się z dobrej strony.