SOB_0874

Wyjazdowa wygrana z Enea PTPS Piła

Enea PTPS Piła – KSZO Ostrowiec 2:3 (25:20, 21:25, 25:19, 11:25, 13:15)

PTPS: Kwiatkowska 11, Szubert 2, Baran 9, Ogoms 16, Babicz 13, Dumancic 8, Piśla 1 (libero) oraz Kucharska 2, Stencel, Urban 3, Kucińska (libero).

KSZO: Kapturska 21, Polak 5, Brzóska 23, Ściurka 7, Stroiwąs 10, Soter 1, Pawlukowska (libero) oraz Szpak 2, Szałankiewicz 4, Jocić 1, Piotrowska 2.

MVP: Roksana Brzóska.

Dariusz Parkitny (trener KSZO):
– Cały mecz był dość szarpany, z obu stron, przez co brakowało pewności w grze. Pierwszy set był wyrównany, jednak gdy rywalki odskoczyły na dwa punkty, nie zdołaliśmy już odmienić losów tej partii. Graliśmy jednak bardzo dobrze strefową zagrywką, która ustawiała nam akcje. To głównie zadecydowało o zwycięstwie w drugiej partii. Trzecia, choć przegrana, w mojej ocenie również była pozytywna. Najważniejsze, że końcówka meczu należała do nas. W czwartej partii można rzec, że zbiliśmy mocno rywalki i z dobrym nastawieniem przystąpiliśmy do tie-breaka. Niestety, przyszedł moment, gdzie długo nie mogliśmy skończyć ataku. Pomogły dobre zmiany, które rozruszały sytuację po naszej stronie siatki, a spotkanie na pojedynczym bloku zakończyła Paulina Stroiwąs. Cały zespół zagrał bardzo dobrze, ale to już dla nas historia. Pozostaje nam tylko analiza tego spotkania i rozpoczynamy przygotowania do środowego meczu w Ostrowcu.