sob_7639

Wypowiedzi po meczu Impel Wrocław – KSZO Ostrowiec

Dariusz Parkitny, trener KSZO:

Dobrze zaczęliśmy pierwszego seta, spokojnie grając w wielu sytuacjach do momentu, kiedy Impel wzmocnił zagrywkę, z którą sobie nie radziliśmy. W drugim secie graliśmy bardzo poprawnie, ale nie skończyliśmy kilku kontr – po prostu nie byliśmy w stanie dobrze wystawić piłki. Trzeci set był dobry do stanu 14:11 dla nas. Póżniej popsuło się przyjęcie i nie daliśmy rady już nic więcej ugrać.

Dorota Ściurka, kapitan KSZO:

Pierwszy set przebiegał pod dyktando przeciwnika. Nie mogliśmy opanować przyjęcia i wyprowadzić kończących akcji. Był to taki set zapoznawczy. Drugi, bardzo wyrównany, zabrakło nam jednak koncentracji w jego końcówce. Trzecia partia również była wyrównana. Prowadząc 14:11 stanęłyśmy, nie radząc sobie w przyjęciu, co sprawiło, że przeciwnik odskoczył na cztery punkty i tą przewagę utrzymał do końca.