SOB_6670

Wypowiedzi po meczu Legionovia – KSZO

Anna Miros, atakująca, kapitan KSZO Ostrowiec:

– Ten mecz to już historia i jak najszybciej chcemy o nim zapomnieć. Skupiamy się już na sobotnim spotkaniu i czekamy na duże wsparcie kibiców. Wiemy, że czeka nas jeszcze dużo pracy, by nasza gra wyglądała lepiej i jesteśmy gotowe ciężko pracować, bo nie zadowalają nas takie mecze jak ten. Chcemy grać lepiej i patrzymy optymistycznie w przyszłość.

 

Anna Grzechnik, przyjmująca KSZO Ostrowiec:
– Jechałyśmy do Legionowa z myślą, żeby wywieźć stamtąd punkty. Niestety zespół z Legionowa zagrał lepsze spotkanie od nas. Dobrze zaprezentowałyśmy się w obronie, niestety nie przełożyło się to na grę w ataku. Teraz skupiamy się już na sobotnim meczu. Musimy wyciągnąć wnioski i myśleć o następnych rywalach.

 

Frantisek Bockay, trener KSZO Ostrowiec:
– Ciężko mi ocenić ten mecz. Zagraliśmy bardzo dobrze w relacji blok – obrona, potrafiliśmy wyłączyć ze skuteczności jedną z przyjmujących, ale niestety sami w ataku nie potrafiliśmy zdobywać punktów. Waleczność w obronie nie wystarczyła, aby pokonać przeciwnika. Musimy poprawić element ataku, ale nie stanie się to jutro i pojutrze. Trening to proces i musi trwać. Musimy położyć większy nacisk na grę zespołową.