sob_5130

Zespół zaprezentował się kibicom

W piątkowy wieczór w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu, a więc miejscu, gdzie na co dzień swoje mecze Orlen Ligi rozgrywają ostrowieckie siatkarki, odbyła się uroczysta prezentacja zespołu KSZO, który w październiku rozpocznie trzeci sezon na parkietach najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Wśród zawodniczek, które w sezonie 2016/2017 będą reprezentować pomarańczowo-czarne barwy znalazło się sześć nowych twarzy. Są to: atakujące Zuzanna Czyżnielewska i pochodząca z Trynidadu i Tobago Delicia Pierre, przyjmująca Joanna Kapturska, środkowe Albanka Sava Thaka, Paulina Stroiwąs oraz reprezentująca już KSZO w przeszłości Magdalena Soter oraz dwie libero – Kamila Colik i Olga Pauliukouskaya. Ta ostatnia po pobycie na zgrupowaniu kadry Białorusi, w piątek po raz pierwszy spotkała się z zespołem. Ponadto w kadrze KSZO znajdują się: Roksana Brzóska, Ewelina Polak, Dorota Ściurka, Paulina Szpak, Julia Piotrowska a także dwie uzdolnione juniorki – Joanna Ciesielczyk i Zuzanna Urbańska.

Wszystkie siatkarki wraz ze sztabem szkoleniowym z trenerem Dariuszem Parkitnym na czele zaprezentowały się w piątek kibicom podczas specjalnie zorganizowanej prezentacji, którą poprowadził znany komentator i animator siatkarskich imprez – Marek Magiera. Całość uzupełniona została o multimedialna prezentację oraz występy miejscowych artystów – tancerzy Studia Tańca i Rozwoju Ruchowego 3 Your Mind, a w muzycznym repertuarze – Annny Loranty. Ponadto DJ Gomez zaprezentował barwny pokaz hologramów laserowych.
Cała impreza rozbudziła apetyty wśród kibiców, ci jednak będą musieli poczekać na inaugurację rozgrywek Orlen Ligi do połowy października. A klub już dziś zaprasza do dopingu, także podczas najbliższych spotkań turniejowych i sparingowych.