Kolejna siatkarka, która pozostaje w KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski na kolejny sezon, to Anastasia Krivoruchko. Nasza atakująca dość często pojawiała się w statystykach podsumowujących miniony sezon. W tym tygodniu Ana także będzie dominować w naszych social mediach  

Karolina Walczak zagra w KSZO

Czas przedstawić kolejną zawodniczkę, którą będzie reprezentować pomarańczowo-czarne barwy w zbliżającym się sezonie. Serdecznie witamy naszą nową przyjmującą Karolinę Walczak. Walczi – powodzenia!  

Basia Włodarczyk zostaje w KSZO

Nowy tydzień, zatem czas na nowe wieści z naszego zespołu. Dziś przedstawiamy kolejną zawodniczkę, która pozostaje w pomarańczowo-czarnych szeregach. Przypominamy najważniejsze informacje o naszej rozgrywającej, a od jutra zapraszamy na cykl równie dobrze już znanych pięciu pytań Basia – życzymy powodzenia w kolejnym sezonie w zespole KSZO SMS!  

Martyna Żurawska powraca do KSZO

Pora przedstawić kolejną zawodniczkę, która w sezonie 2024/2025 będzie reprezentować pomarańczowo-czarne barwy. Jest nią dobrze znana w Ostrowcu Świętokrzyskim z występów w sezonach 2020/2021 i 2021/2022 Martyna Żurawska. Pochodząca z Przemyśla środkowa ostatnie dwa sezony spędziła u ligowego rywala – TKS Tomasovii Tomaszów Lubelski. Martyna – witamy ponownie przy Świętokrzyskiej 11!  

Ola Mich kolejny sezon w KSZO

Rozpoczynamy prezentację zawodniczek, które będą reprezentować pomarańczowo-czarne barwy w sezonie 2024/2025. Na początek siatkarka, która już na dobre zżyła się z naszym miastem i klubem – Aleksandra Mich. Dla Oli będzie to już piąty sezon w KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski. To zawodniczka, która pełni bardzo ważną rolę nie tylko na boisku, ale także w szatni,… Czytaj dalej »

Za trzy miesiące rozpoczniemy przygotowania do sezonu 2024/2025. Jeśli jesteście ciekawi, w jakim składzie zagramy w nadchodzących rozgrywkach, zapraszamy do śledzenia naszego fanpage #KSZOSMS. Już jutro rozpoczniemy prezentację zawodniczek, które będą reprezentować pomarańczowo-czarne barwy. Przygotowaliśmy dla Was ogólne informacje o siatkarkach oraz serię pytań, na które na przestrzeni tygodnia będą odpowiadać kolejne zawodniczki. Tak więc,… Czytaj dalej »

Wygrana na zakończenie sezonu

W ostatnim meczu sezonu 2023/2024 wygrywamy z walczącym o wejście do turnieju półfinałowego o I ligę UMKS Kęczanin Kety 3:1. Było to nasze 11 zwycięstwo w sezonie 2023/2024 i co ciekawe: pierwsze wynikiem 3:1. Dziękujemy Kibicom, Sponsorom, Zawodniczkom i Trenerowi za te 18 ligowych spotkań, które dostarczyły nam tak wiele emocji. Staraliśmy się jak najlepiej… Czytaj dalej »

Wygrana w ostatnim domowym meczu

Po raz ósmy w sezonie kończymy mecz wynikiem 3:0! Tym samym zwycięstwem żegnamy się z ostrowieckimi Kibicami. Do rozegrania pozostaje nam jeszcze jedno spotkanie – za tydzień zmierzymy się na wyjeździe z Kęczaninem Kęty. KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski – MUKS Poprad Stary Sącz 3:0 (25:21, 25:14, 25:16)  

Wielkimi krokami zbliżają się obchody 95-lecia naszego Klubu. Jesteśmy dumni, że możemy reprezentować pomarańczowo czarne barwy, nosząc na piersi herb Klubu i Miasta. Dziękujemy Ostrowiec Świętokrzyski – profil miasta za współpracę i możliwość uprawiania sportu w komfortowych warunkach. Dziękujemy Kibicom, że tworzycie razem z nami ten Klub. 95 lat!   www.um.ostrowiec.pl #95latKSZO     www.um.ostrowiec.pl… Czytaj dalej »