Liga Siatkówki Kobiet 2018/2019

 Tabela

 

LP Drużyna Mecze Punkty Sety+ Sety- Pkt+ Pkt-
1 Chemik Police 13 37 38 7 1093 884
2 ŁKS Commercecon Łódź 13 29 33 16 1140 1035
3 Developres SkyRes Rzeszów 12 27 31 15 1066 919
4 Grot Budowlani Łódź 12 25 32 18 1126 1038
5 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 13 25 29 21 1106 1070
6 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 12 16 19 24 926 935
7 DPD Legionovia Legionowo 13 15 23 29 1072 1152
8 E.Leclerc Radomka Radom 12 13 20 28 1001 1053
9 Enea PTPS Piła 11 12 18 27 940 972
10 Energa MKS Kalisz 13 8 15 35 1016 1158
11 #VolleyWrocław 13 8 16 35 1025 1147
12 KSZO Ostrowiec 11 7 10 29 781 929

 

 

 

miejsca w tabeli 11

 

Terminarz – faza zasadnicza

1. kolejka

4 listopada 2018, godz. 15.00

Developres Rzeszów – KSZO Ostrowiec 3:0 (30:28, 25:13, 25:18)

Developres: Zaroślińska 10, Barakowa 1, Witkowska 9, Hawryła 10, Blagojević 15, Mlejnikova 5, Sawicka (libero) oraz Rousseaux 9, Żabińska, Rabka, Hatala 2.

KSZO: Miros 10, Geyko 2, Wojtowicz 4, Dorsman 9, Słonecka 9, Trach 3, Kucińska (libero).

 

2. kolejka

eleclerc_radomka_radom 9 listopada 2018, godz. 18.00

KSZO Ostrowiec – E.Leclerc Radomka Radom 3:1 (25:21, 18:25, 25:18, 25:23)

KSZO: Miros 22, Geyko 1, Wojtowicz 9, Dorsman 13, Grzechnik 3, Słonecka 9, Kucińska (libero) oraz Zackiewicz, Oktaba, Wołoszyn.

Radomka: zczepańska 19, Grabka 5, Bałucka 8, Kubacka 8, Skrzypkowska 6, Bączyńska 3, Drabek (libero) oraz Borawska 3, Biała 3, Ponikowska.

MVP: Anna Miros.

 

3. kolejka

 energa_mks_kalisz 14 listopada 2018, godz. 18.30

Energa MKS Kalisz – KSZO Ostrowiec 3:2 (24:26, 26:24, 25:22, 23:25, 15:10)

MKS: Lazic 15, Budzoń 2, Janicka 15, Strózik 19, Cygan 5, Kecman 22, Kulig (libero) oraz Andrzejczak, Wańczyk 2, Sobolewska.

KSZO: Miros 14, Geyko 3, Wojtowicz 14, Dorsman 17, Słonecka 11, Trach 10, Kucińska (libero) oraz Grzechnik, Oktaba, Wołoszyn, Zackiewicz.

 

4. kolejka

19 listopada 2018, godz. 20.30

retransmisja Polsat Sport

KSZO Ostrowiec – BKS Profi Credit Bielsko – Biała 1:3 (25:18, 12:25, 16:25, 14:25)

KSZO: Miros 15, Geyko 1, Wojtowicz 7, Dorsman 12, Słonecka 9, Trach 2, Kucińska (libero) oraz Wołoszyn Zackiewicz, Oktaba, Grzechnik, Rdzanek (libero).

BKS: Konieczna 11, Nowicka 5, Herelova 6, Moskwa 14, Mucha 19, Różański 19, Maj-Erwardt (libero) oraz Wellna 1, Jagodzińska, Świrad 1.

 

5. kolejka

25 listopada 2018, godz. 17.00

Grot Budowlani Łódź – KSZO Ostrowiec 3:0 (25:13, 27:25, 25:13)

Grot: Brakocević 22, Stoltenborg 3, Śmieszek 5, Pencova 4, Urban 9, Babicz 6, Stenzel (libero) oraz Polańska 4, Łyszkiewicz 1, Tobiasz.

KSZO: Miros 1, Geyko 1, Oktaba 1, Dorsman 12, Słonecka 8, Trach 6, Kucińska (libero) oraz Wołoszyn 3, Wojtowicz 1.

 

6. kolejka

dpd_legionovia_legionowo 28 listopada 2018, godz. 19.00

Legionovia Legionowo – KSZO Ostrowiec 3:0 (25:21, 25:17, 25:14)

Legionovia: Kicka 16, Polak 1, Wójcik 2, Skorupa 7, Olenderek 12, Górecka 8, Adamek (libero) oraz  Jasek 11.

KSZO: Miros 8, Geyko 4, Wojtowicz 3, Dorsman 11, Słonecka 9, Trach 3, Kucińska (libero) oraz Grzechnik, Wołoszyn 2, Zackiewicz, Rdzanek (libero).

 

7. kolejka

volley_wroclaw 1 grudnia 2018, godz. 17.00

KSZO Ostrowiec – Volley Wrocław 3:1 (18:25, 25:17, 25:19, 25:21)

KSZO: Miros 14, Geyko 4, Wojtowicz 4, Dorsman 9, Grzechnik 3, Słonecka 16, Kucińska (libero) oraz Rdzanek (libero), Trach 9, Wołoszyn 1.

Volley: Rasińska 16, Gajewska, Soter 5, Łozowska 10, Wers 11, Murek 17, Kuziak (libero) oraz Wołodko 2.

MVP: Paula Słonecka.

 

8. kolejka

9 grudnia 2018, godz. 16.00

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – KSZO Ostrowiec 3:0 (25:19, 25:17, 25:22)

Pałac: Gałucha 13, Mazurek 3, Misiuna 6, Ziółkowska 5, Krzywicka 13, Polak – Balmas 15, Jagła (libero) oraz Kuligowska, Różyńska 1.

KSZO: Miros 8, Geyko 3, Wojtowicz 7, Dorsman 6, Słonecka 10, Trach 8, Kucińska (libero) oraz Rdzanek (libero), Zackiewicz, Wołoszyn 1.

 

9. kolejka

12 grudnia 2018, godz. 18.00

KSZO Ostrowiec – Chemik Police 0:3 (12:25, 19:25, 16:25)

KSZO: Miros 6, Geyko 1, Wojtowicz 1, Dorsman 10, Słonecka 10, Trach 3, Kucińska (libero) oraz Rdzanek, Zackiewicz, Wołoszyn.

Chemik: Stysiak 14, Pleśnierowicz 5, Chojnacka 11, Ogbogu 8, M. Łukasik 12, Grajber 5, Krzos (libero) oraz J. Łukasik 1.

 

10. kolejka

15 grudnia 2018, godz. 20.00

ŁKS  Łódź – KSZO Ostrowiec 3:0 (25:21, 25:23, 25:20)

ŁKS: Bociek 11, Nichol 2, Alagierska 7, Kwiatkowska 5, Szczyrba 9, Bidias 12, Korabiec (libero) oraz Wójcik 4, Wawrzyńczyk 2, Efimienko-Młotkowska.

KSZO: Miros 7, Geyko 2, Wojtowicz 5, Drosman 13, Słonecka 6, Trach 8, Kucińska (libero) oraz Zackiewicz, Oktaba.

 

11. kolejka

22 grudnia 2018, godz. 17.00

KSZO Ostrowiec – ENEA PTPS Piła 1:3 (24:26, 18:25, 25:21, 23:25)

KSZO: Miros 17, Geyko 5, Łyszkiewicz 1, Słonecka, Wojtowicz 8, Dorsman 18, Kucińska (libero) oraz Trach 6, Oktaba.

PTPS: Azizova 15, Szpak, Kaczorowska 21, Strantzali 22, Trojan 4, Stencel 8, Pawłowska (libero), Chrzan.

 

Runda rewanżowa – faza zasadnicza

12. kolejka

    13 lutego 2019, godz. 18.00

KSZO Ostrowiec – Developres Rzeszów -:- (-:-, -:-, -:-)

KSZO:

Developres:

 

13. kolejka

eleclerc_radomka_radom 30 stycznia 2019, godz. 18.00

E.Lecelerc Radomka Radom – KSZO Ostrowiec -:- (-:-, -:-, -:-)

Radomka:

KSZO:


14. kolejka

 energa_mks_kalisz 20 lutego 2019, godz. ??.??

KSZO Ostrowiec – Energa MKS Kalisz -:- (-:-, -:-, -:-)

KSZO:

MKS:

 

15. kolejka

20 stycznia 2019, godz. 00.00

BKS Profi Credit Bielsko-Biała – KSZO Ostrowiec -:- (-:-, -:-, -:-)

BKS:

KSZO:

 

16. kolejka

26 stycznia 2019, godz. 00.00

KSZO Ostrowiec – Grot Budowlani Łódź -:- (-:-, -:-, -:-)

KSZO:

Grot:

 

17. kolejka

dpd_legionovia_legionowo 2lutego 2019, godz. 00.00

 KSZO Ostrowiec – Legionovia Legionowo -:- (-:-, -:-, -:-)

KSZO:

Legionovia:-

 

18. kolejka

volley_wroclaw 9 lutego 2019, godz. 00.00

Volley Wrocław – KSZO Ostrowiec -:- (-:-, -:-, -:-)

Volley:

KSZO:

 

19. kolejka

9 lutego 2019, godz. 00.00

KSZO Ostrowiec – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz -:- (-:-, -:-, -:-)

KSZO:

Pałac:

 

20. kolejka

23 lutego 2019, godz. 00.00

Chemik Police – KSZO Ostrowiec -:- (-:-, -:-, -:-)

Chemik:

KSZO:

 

21. kolejka

2 marca 2019, godz. 00.00

KSZO Ostrowiec – ŁKS Łódź -:- (-:-, -:-, -:-)

KSZO:

ŁKS:

 

22. kolejka

16 marca 2019, godz. 00.00

ENEA PTPS Piła – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski -:- (-:-, -:-, -:-)

Piła:

KSZO: