Dziękujemy za ten sezon!

Kończy się miesiąc marzec, do końca dobiegają też kontrakty zawodniczek, które reprezentowały klub KSZO SMS i miasto Ostrowiec Świętokrzyski w sezonie 2021/2022.
Były podsumowania, przyszedł więc czas na podziękowania. Dziękujemy naszym zawodniczkom za godne reprezentowanie klubowych barw i promowanie miasta na arenie ogólnopolskiej. Część z Was nadal pozostanie w pomarańczowo-czarnej rodzinie. Część wybierze inną drogą. Bez względu na wybór, życzymy Wam, by ta droga prowadziła zawsze do sukcesu. Czy to sportowego, czy osobistego.
Podziękowania składamy naszym Kibicom. Wasz doping, miłe słowo, pocieszenie po porażce i szał radości po wygranej – to wszystko dodawało sił w walce o ligowe punkty.
Dziękujemy też naszym sponsorom, partnerom, przyjaciołom. Ostrowiec Świętokrzyski – profil miasta, Celsa Huta Ostrowiec CELSA GROUP, Walcownie Ostrowieckie WOST S.A., Signal Meble. To Wy daliście nam solidne fundamenty, do budowania tej drużyny.
Dziękujemy Markmed – Wasz parasol ochronny dawał nam poczucie pewności i +10 do zdrowia 😊
Dziękujemy naszej zaprzyjaźnionej korporacji City Taxi Team Ostrowiec. Z Wami zawsze dojeżdżaliśmy do celu.
Dziękujemy Da Grasso Ostrowiec Świętokrzyski i Restauracja „Słoneczna Weranda” – dzięki Wam, zwycięstwa smakowały jeszcze lepiej, a po przegranych… nie burczało nam w brzuchach 😊

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *