Na inaugurację z Popradem Stary Sącz

196 dni przyszło czekać kibicom na kolejny mecz ostrowieckich siatkarek na drugoligowych parkietach. Ostatnie starcie KSZO SMS w lidze miało miejsce 20 marca w Lublinie.

Inauguracja nowego sezonu także odbędzie się na wyjeździe. W pierwszej kolejce, 2 października o godzinie 17 pomarańczowo-czarne zagrają z Popradem Stary Sącz – trzecim zespołem minionego sezonu.

W zespole prowadzonym przez trenera Piotra Brodawkę doszło do kosmetycznych zmian. Po sezonie utrzymano trzon zespołu. Pożegnano się z szóstką zawodniczek szerokiej kadry: Katarzyną Gałczyńską, Nelą Wójcik, Martyną Kmuk, Magdaleną Turek, Wiktorią Zielińską i Magdaleną Surdy. Na nowy sezon do zespołu dołączyła z zespołów młodzieżowych Julia Mendyk. Z ULKS Chobrzany do Ostrowca przeniosła się perspektywiczna Karolina Nowaczek, jednak najgłośniejszym okazał się powrót do gry w pomarańczowo-czarnych barwach Barbary Romanowskiej – tylko z kronikarskiego obowiązku dodamy, że znaną z występów w najwyższej klasie rozgrywkowej pod panieńskim nazwiskiem Bawoł.

Po okresie przygotowań i sparingów, czas na pierwszy mecz o ligowe punkty. Wy też nie możecie się doczekać?

Aktualna kadra zespołu

Aktualny terminarz 2 ligi, grupy 4

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *