Trzecia wygrana i fotel lidera!

Siatkarki KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski mają przed sobą serię czterech kolejnych spotkań na wyjeździe. W pierwszym z nich, pokonały bez straty seta beniaminka tej klasy rozgrywkowej – STS Sandecja Nowy Sącz.

Pierwszy set rozpoczął się od prowadzenia Sandecji 2:0. Ostrowczanki szybko przejęły inicjatywę i utrzymywały dwupunktową przewagę. Poza sytuacją przy stanie 17:16, kiedy to gospodynie po raz drugi i ostatni były w tym meczu na prowadzeniu, to pomarańczowo-czarne kontrolowały tę partię i szybko ponownie wyszły na prowadzenie (17:20), by ostatecznie wygrać do 21.

Drugi set rozpoczął się od wysokiego prowadzenia (5:1) naszego zespołu i taki stan utrzymywał się aż do końca tej partii. KSZO SMS był na prowadzeniu przy stanie 5:10, 11:17. Gospodynie zbliżyły się maksymalnie na dwa punkty (17:19), jednak nie przeszkodziły w wygraniu tej odsłony przez ostrowczanki 25:20.

Trzecia partia to kolejny pokaz siły w wykonaniu KSZO SMS. Prowadzenie 7:1, 17:5 skutecznie zdemotywowało zespół gospodyń, który odliczał już tylko czas do zakończenia spotkania. A to miało miejsce przy stanie 25:11.

STS Sandecja Nowy Sącz – KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 0:3 (21:25, 20:25, 11:25)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *