Wisła Kraków kolejnym wyjazdowym rywalem

Kolejny – trzeci z rzędu – mecz wyjazdowy czeka siatkarki KSZO SMS. W sobotę o godzinie 16 w hali przy Reymonta zmierzą się z krakowską Wisłą.
 
Wiślaczki – podobnie jak nasz zespół – mają na swoim koncie 10 punktów. Mają też o jedno rozegrane spotkanie więcej, bowiem w miniony poniedziałek rozegrały awansem mecz szóstej kolejki z uczennicami Szkoły Mistrzostwa Sportowego ze Szczyrku i wygrały go 3:1 (25:18, 24:26, 25:22, 25:19). Krakowski zespół odniósł dotychczas tylko jedną, choć gładką porażkę. W meczu czwartej kolejki wyższość wykazała ekipa Marby Sędziszów Małopolski, kończąc spotkanie w trzech setach: do 17, 18 i 13. Tym samym Marba przerwał udaną serię rywalek, bo trzeba przyznać, że w sezon Wisła weszła z przytupem, trzema zwycięstwami, kolejno nad rezerwami San-Pajdy Jarosław, Sandecją Nowy Sącz i Maratonem Krzeszowice. Strata punktowa w tabeli wynika z faktu, ze z tej trójki tylko spotkanie z Maratonem zakończyło się zdobyciem kompletu punktów. Zarówno z San-Pajdą II, jak i Sandecją rywalizacja toczyła się na pięciosetowym dystansie.
 
Na takim dystansie swój ostatni mecz zakończyły także siatkarki KSZO SMS. W tie-breaku nie zdołały jednak przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę i zanotowały pierwszą porażkę w sezonie. Czy tym razem w Małopolsce pokuszą się o komplet punktów, jak to miało miejsce w trzech spotkaniach otwierających sezon 2021/2022? Przekonamy się już w sobotę.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *