Wyjazd do Tomaszowa Lubelskiego

Zespół z Tomaszowa Lubelskiego czeka intensywny weekend. Przed zaplanowanym na sobotę meczem z KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski, zmierzy się dodatkowo z uczennicami Szkoły Mistrzostwa Sportowego ze Szczyrku. To efekt przełożenia meczu 9. kolejki z 27 listopada, na piątek – 19 listopada. Świeżość powinna więc być po naszej stronie. Czy tak będzie także z boiskowymi atutami?

Tomasovia to mistrz ubiegłorocznej kampanii, który w drodze do II ligi doszedł aż do turnieju finałowego, w którym musiał uznać wyższość ekip AZS AWF Warszawa i BAS Kombinat Budowlany Białystok.

W obecnym sezonie – po siedmiu kolejkach – Tomasovia plasuje się na trzecim miejscu z 15 punktami na koncie. Ekipa ze stolicy Roztocza Środkowego przegrała we własnej hali tylko raz – 0:3 z Silesią Volley Mysłowice. O urwanie jednego punktu pokusiła się tam jeszcze San-Pajda II Jarosław. Pozostali rywale wyjeżdżali z niczym. Receptę na Tomasovię potrafił znaleźć jeszcze tylko Poprad Stary Sącz, ale w tym wypadku miało to miejsce – dla Tomasovii – w meczu wyjazdowym.

Ostrowczanki po bardzo dobrym początku sezonu, w ostatnich meczach nie mogły złapać odpowiedniego rytmu. Czy uda się to w ósmej kolejce?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *